Psichologai, psichoterapeutai Klaipėdos rajone
Klientų rekomendacijos
Kad ir kokia sudėtinga šiuo metu būtų situacija, žinau, kad įmanoma pasukti gyvenimo vairą norima linkme ir išplaukti į platų galimybių vandenyną.
Darbe taikau Kognityvinės elgesio psichoterapijos metodus ir dirbu su Schemų terapija. Konsultuoju suaugusius ir poras. Dirbu gyvai ir nuotoliniu būdu.
Kai mintys vargina ir trūksta aiškumo – padedu susigaudyti, suprasti, kas vyksta, ir rasti sprendimus, kurie keičia tai, kas neveikia. Emocinės gerovės konsultacijos nuotoliu, KET principai.
Stebuklai vyksta tiems, kas jais tiki. Nuo jaunystės jaučiausi turinti sparnus ir gebanti aukštai skaidyti. Gyvenimo n...
Stebuklai vyksta tiems, kas jais tiki. Nuo jaunystės jaučiausi turinti sparnus ir gebanti aukštai skaidyti. Gyvenimo negandos juos šiek teik apkarpė, bet po Edgaro konsultacijų jaučiuosi taip, kad vieną rytą atsikėlusi ir vėl išvydusi naujus, galingus sparnus, su kuriais esu pasiruošusi savarankiškai skristi.
Patiko:
1. Konkretumas ir efektyvumas. Greiti rezultatai, per vieną užsiėmimą galima išsigvildenti naują temą, kuri yra aktuali ir sudėlioti visus taškus ant "i".
2. Empatija ir paprastumas. Edgaras moka priimti žmones kokie jie yra. Turi gerą humoro jausmą.
3. Punktualumas ir struktūriškumas. Užsiėmimai prasidėdavo visada laiku ir turėdavo aiškią struktūrą.
Edgarai, didelis tai A.Č.I.U. ir sėkmės!
Esu geštalto psichoterapijos praktikas. Vedu individualias konsultacijas. Geštalto terapija yra psichoterapijos rūšis, kuri orientuojasi į individo savimonę ir esamą akimirą.
Labai gerą įspūdį paliko Emocinės Kelionės seansas, kuris padėjo išsilaisvinti iš itin gilaus skausmo pančių. Tai meditacinio tipo kelių valandų (priklauso labai nuo žmogaus, kaip supratau) kelionė per jaučiamas emocijas, kurios slegia, tai paieškos tų emocijų šaknų ir gilesnis jų pažinimas, tai tų emocijų išjautimas ir paleidimas, tai šviesesnės ateities projektavimas sau, tai tiesiog savotiškas išsilaisvinimas. Žiūrėjau labai skeptiškai, jaučiausi, kad gal laiko švaistymas bus, bet po visko - praėjus vis daugiau laiko, matau tik visokeriopa nauda to, ką šios emocinės kelionės metu išgyvenau, supratau/išmokau, ir kokį tolesnį, šviesesnį kelią sau pasiklojau. Rekomenduoju bent pabandyti.