1. Paslaugos.lt
  2. » Klausk profesionalų

Forumas „Klausk profesionalų“

Klauskite profesionalų nemokamai. Jūsų klausimą išsiųsime profesionalams, kurie gali jį atsakyti. Šiuo metu duomenų bazėje turime 40447 įvairių sričių profesionalų.

Įkelti failą

Naujausi klausimai

NAUJAS Ar pasiteisino restauruotos vasarinės padangos?

Sveiki, ar kas yra išbandę ir ar pasiteisino restauruotos vasarinės padangos? Turiu galimybę įsigyti nebrangiai ir nežinau, ko jos vertos.

prieš 41 minutę - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Autoservisai, automobilių remontas, Prekyba automobilių dalimis, Padangų montavimas

0 atsakymų 2 0

NAUJAS Pirkti namą pastatytą ar statytis pačiam?

Sveiki, esam jauna seima, norisi savo namo,santaupu turim..TIK ar ipirktume savo statybos neisivaizduojam. viskas aisku kiek kainuoja nusipirkti pastatyta nama . viskas aisku kiek kainuoja nusipirkti sklypa namui..o kaip su namo pastatymu? i kiek ima ...

prieš 3 valandas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Statybos darbų vykdytojai, Statybos darbai, Statybos darbų vadovai

3 atsakymai 14 1

NAUJAS Šalto vandens padavimas

Sveiki, kaip manote, kodėl atsukus šalto vandens kraną, prie šalto vandens padavimo garsiai cypia? Bet kartais pradeda cypti ir neleidžiant vandens.

prieš 2 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Santechnikai, santechnikos darbai

5 atsakymai 48 0

NAUJAS Medinės perdangos sijos

Kokių išmatavimų ir kitų parametrų sijas rekomenduotumėte montuoti ir koks atstumas tarp sijų turėtų būti: Atstumas tarp atramų 5,20m. Viršuje gyvenama erdvė, nors ir ypatingų svorių nenusimato.

prieš 3 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Statybos darbų vykdytojai, Statybos darbai, Kitos statybos paslaugos

7 atsakymai 38 0

NAUJAS Kokią rinktis skalbinių džiovyklę?

Jau seniai reikia skalbinių džiovyklės. Gal kas patarimų iš patirties, į ką atkreipti dėmesį, gal kas konkretų modelį rekomenduotų. (Kaina 400-600€. Vietos pastatyti yra) mūsų šeima 3 asmenų, visi suaugę.

prieš 3 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Buitinės technikos remontas, Prekyba buitine technika

2 atsakymai 13 0

NAUJAS Kur Vilniuje gamtoje būtų galima pasifotografuoti?

Sveiki, fotografai, galite parekomenduoti, kur Vilniuje gamtoje būtų galima pasifotografuoti? Bernardinų sodą atmetu, kadangi ten dariau neseniai fotosesiją.

prieš 3 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Fotografai

5 atsakymai 44 0

NAUJAS Kokį glaistą naudoti ant gipskartonio?

Sveiki,koki patartumete glaista naudoti ant gipskartonio, bei ka naudoti siulem tinkleli ar knauf juosta. Glaistas noreciau,kad butu sveiciamas lengviau.

prieš 4 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Vidaus apdaila, remontas

10 atsakymų 70 0

NAUJAS Kur pirkti vilnonius mezgimo siūlus?

Sveiki. Pilnas internetas parduodančių mezgimo siūlus - Facebook ir kiti puslapiai. Bet baisu daugiau perkant nepakliūti aferistams. Tad kur jūs perkate už gerą kainą vilnonius mezgimo siūlus?

prieš 4 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Mezgėjos

5 atsakymai 18 0

NAUJAS Ar klojant plyteles yra reikalingos plytelių siūlės?

Sveiki, norėjome paklausti, ar yra reikalingos siūlės plytelėms? Norime kloti virtuvėje plyteles, kurios turi gražų raštą ir yra ornamentinis. Ar tokias plyteles galima priglausti klijuojant viena ant kitos, be jokios siūlės? (be kryže ...

prieš 5 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Vidaus apdaila, remontas

7 atsakymai 89 0

NAUJAS Natūrali kosmetika

Sveikos, Kokią natūralią kosmetiką naudojate? Pvz., Uoga uoga. Būtų puiku, jeigu būtų galimybė jos nusipirkti internetu. Rekomenduokite, ką pačios naudojate :)

prieš 5 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Vizažistės, Kosmetikos gamyba

4 atsakymai 38 0