1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Sodo namas ir vertinimas

prieš 3 mėnesius - Benita Girnyte paskelbė kategorijose Statybos dokumentų konsultantai, Finansų konsultantai

2 atsakymai 63 peržiūros

Sveiki. Domimes namu sodu bendrijoje-70kv. Namo paskirtis ne gyvenamoji-sodo namas/pagalbinis pastatas(projektas neiformintas). Ir nebaigtas irengti. Ar bankui prasant paskolos imanoma ja gauti, tokiam statiniui,vien atlikus turto vertinima ar yra privaloma sutvarkyti namo projekta ir kitus niuansus kad jis atsidurtu registruose ar visgi geriai nesivelti i tokius variantus? Tikiuosi aiskiai isdesciau klausima. Aciu

2 atsakymai

 • Statybos Teisė (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Benita,

  dėl banko sąlygų, reikia jums bendrauti su banku. Kiek man žinoma iš patirties, bankai sodo namelių kreditavimą labai riboja ir nustato kitokias sąlygas (didesnis savas įnašas, didesnės palūkanos ir pan.).

  Tokiu atveju, geriau, kad namelis būtų gyvenamasis (dokumentuose), žemės sklypas patikslintas, atnaujintas ir suregistruotas Registrų Centre.

  Viskas padaroma, tačiau tai, be abejo, kainuoja. Kas apmokės sąskaitas - turite susiderėti su pardavėjais.

  Jeigu reikia tikslesnės informacijos - galit užsiregistruoti į konsultaciją

  Pagarbiai,

  Dalius
 • Zina Laureckė (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  NEBAIGTAM sodo nameliui iki 80 m2 reikalinga: 1. atlikti kadastrinius matavimus ir užpildyti deklaraciją, 2. Žemės sklypas po nameliu turi būti įregistruotas Registrų centre, 3. Namelio suformuotą bylą ir deklaraciją užregistuoti Registrų centre.