1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Prekyba kompiuterine įranga

Forumas „Klausk profesionalų“ Kategorija: Prekyba kompiuterine įranga

Klauskite profesionalų nemokamai. Jūsų klausimą išsiųsime profesionalams, kurie gali jį atsakyti. Šiuo metu duomenų bazėje turime 52750 įvairių sričių profesionalų.

Avatar
Įkelti failą

Naujausi klausimai

4k video redagavimas

Sveiki. Kompas nepalaiko HEVC. Gal patartumėt, kaip spręsti problemą, nes atidarius video (4k/120fps) bei (2.7k/60fps) per kompiuterį, stringa.. ačiū už patarimus.

Ar visi nesiojami kompiuteriai turi lietuviska klaviatura?

Ar visi nesiojami kompiuteriai turi lietuviska klaviatura. Pas mane yra kompiuteris, kuriuo net kablelio parasyti negali.Atrodo,jis neturi lietuvisku raidziu.

prieš 1 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Prekyba kompiuterine įranga

5 atsakymai 351 0

Ar yra tokia programa, kuri visą kompiuterio organų veiklą parodytų?

Sveiki, Norėjau tiesiog sužinoti, gal yra kokia programa, kuri visą kompiuterio organų veiklą parodytų? Ta prasme ar kas netinkamai funkcionuoja ir panašiai.

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Programuotojai, IT specialistai, Prekyba kompiuterine įranga

3 atsakymai 344 1

Lenovo Y540 su 144hz ekranu, padaryt į 60hz arba 70hz.

Turiu Lenovo Y540 su 144hz ekranu ir noriu ji padaryt į 60hz arba 70hz, kaip tai įmanoma padaryti? Jog baterijos mažiau valgytų.

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Prekyba kompiuterine įranga, Kompiuterių kursai

4 atsakymai 329 0