1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Kompiuterių remontas

Forumas „Klausk profesionalų“ Kategorija: Kompiuterių remontas

Klauskite profesionalų nemokamai. Jūsų klausimą išsiųsime profesionalams, kurie gali jį atsakyti. Šiuo metu duomenų bazėje turime 52800 įvairių sričių profesionalų.

Avatar
Įkelti failą

Naujausi klausimai

4k video redagavimas

Sveiki. Kompas nepalaiko HEVC. Gal patartumėt, kaip spręsti problemą, nes atidarius video (4k/120fps) bei (2.7k/60fps) per kompiuterį, stringa.. ačiū už patarimus.

Ar visi nesiojami kompiuteriai turi lietuviska klaviatura?

Ar visi nesiojami kompiuteriai turi lietuviska klaviatura. Pas mane yra kompiuteris, kuriuo net kablelio parasyti negali.Atrodo,jis neturi lietuvisku raidziu.

prieš 1 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Prekyba kompiuterine įranga

5 atsakymai 352 0

Ar yra tokia programa, kuri visą kompiuterio organų veiklą parodytų?

Sveiki, Norėjau tiesiog sužinoti, gal yra kokia programa, kuri visą kompiuterio organų veiklą parodytų? Ta prasme ar kas netinkamai funkcionuoja ir panašiai.

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Programuotojai, IT specialistai, Prekyba kompiuterine įranga

3 atsakymai 345 1

Lenovo Y540 su 144hz ekranu, padaryt į 60hz arba 70hz.

Turiu Lenovo Y540 su 144hz ekranu ir noriu ji padaryt į 60hz arba 70hz, kaip tai įmanoma padaryti? Jog baterijos mažiau valgytų.

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Kompiuterių remontas, Prekyba kompiuterine įranga, Kompiuterių kursai

4 atsakymai 330 0

Nebeužsikrauna Macbook Pro 2010 m.

Nebeužsikrauna senas Apple Macbook Pro, 2010 m įjungus rodo rožine spalva obuoliuką, dar mėgina užsikrauti, bet taip ir lieka lengvai rausvas ekranas. Kas vyksta ir kiek kainuotų taisymas? Ačiū

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Kompiuterių remontas

8 atsakymai 264 0