1. Paslaugos.lt
 2. » Blogas
 3. » Naujienos ir patarimai
 4. » Buto remontas [nuo A iki Ž]: kainos, ...
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Buto remontas nuo A iki Ž: kainos, darbai, medžiagos, meistrai

Paskelbta 2019-05-27
buto remontas

Remonto planavimas: ką reikia numatyti iš anksto?

Remonto planavimas pirmiausia prasideda nuo Jūsų vizijos, kaip butas atrodys po remonto. Numatyti reikia viską:

 • kokius remonto darbus atliksite: kapitalinį ar paprastą remontą, remontuosite visus kambarius ar tik kai kurias patalpas, galbūt keisite sienų apdailą, bet paliksite lubas ir pan.;
 • nustatykite prioritetus;
 • numatykite darbų seką;
 • sudarykite labai tikslų remonto projektą (tam verta pasitelkti specialistus), numatykite viską: nuo tapetų ar dažų spalvos ir tipo, grindų dangos iki konkrečių vietų rozetėms ir jungikliams;
 • kur pirksite medžiagas: specializuotose parduotuvėse ar didžiuosiuose prekybos centruose, pavyzdžiui, „Senukuose“, „Ermitaže“, kuriuose rasite beveik viską, ko gali prireikti;
 • ar pirksite visas medžiagas iškart, ar „gaudysite“ nuolaidas (tai gali kiek prailginti remonto terminus);
 • numatykite, kuriuos darbus darysite patys, kuriems samdysite specialistus;
 • ieškokite meistrų;
 • kokios medžiagos, spalvos bus naudojamos;
 • kaip tvarkysitės su statybinėmis šiukšlėmis.

Pasidarykite darbų sąmatą, paskaičiuokite, kiek ir kokių medžiagų reikės – tai padės kryptingiau vykdyti remonto darbus ir nesiblaškyti jau startavus su darbais. Prie sąmatos pridėkite apie 30 proc. jos sumos, nes paprastai visuomet iškyla vienų ar kitų nesklandumų, kurie padidina numatytą biudžetą.

Remonto planavimas apima ir formalumus, apie kuriuos – kitoje straipsnio dalyje.

⬆︎ Grįžti į turinį

Reikalingi dokumentai, aktualūs įstatymai – paprasto ir kapitalinio remonto formalumai

Nors butas yra Jūsų, visgi ne visada galite jame šeimininkauti savo nuožiūra. Išimtis yra tam tikri remonto darbai, kuriuos reglamentuoja įstatymai ar kiti teisės aktai.

Visiškai savarankiškai ir laisvai galite atlikti tuos buto remonto darbus, kurių metu:

 • nekeičiate, nestiprinate, nesilpninate ir nestatote naujų laikančiųjų konstrukcijų;
 • nekeičiate ir neremontuojate bendrosios inžinerinės daugiabučio sistemos;
 • visus remonto darbus atliekate tik savo buto viduje, nedarydami įtakos namo išorei. Vadinasi, nelaikančiąsias konstrukcijas, paprastas pertvaras bute galite išmontuoti, keisti, statyti naujas. Galite keisti savo bute esančius vamzdžius, laidus, visą apdailą. Galite keisti ir buto langus, bet vienintelis reikalavimas – jų išorinės pusės rėmo spalva turi likti identiška seniesiems.

Kapitaliniam remontui, kai keičiate laikančiąsias konstrukcijas, kertate sienose angas ir pan., reikalingas projektas. Jį rengia projektuotojas, o pats projektas teikiamas savivaldybei su prašymu dėl leidimo kapitaliniam remontui. Darant pakeitimus namo išorėje reikalingas leidimas. Keičiant bendrąsias inžinerines sistemas reikia darbus suderinti su tų sistemų prižiūrėtojais. Tačiau net ir planuodami paprastą remontą turite įteikti pranešimą savivaldybei. Jį pateikti reikia iki remonto pradžios likus ne mažiau kaip septynioms kalendorinėms dienoms. Jame reikia nurodyti planuojamus darbus, jų pradžią ir numatomą pabaigą, triukšmo lygį ir jo valdymo priemones.

⬆︎ Grįžti į turinį

Projektą padės parengti šie architektai, projektuotojai:

Architektai, projektavimas
2
-10%
prieš 4 d.
1500 €
9
0 rekomendacijų

PROJEKTŲ RENGIMAS, DERINIMAS, LEIDIMŲ IŠĖMIMAS, NAMŲ PRIDAVI

Projektuojame, rengiame rekonstrukcijos projektus, ruošiame visą reikalingą dokumentaciją statybos leidimams gauti. Tvarkome dokumentus namų pridavimui. Keliame dokumentus į Infostatybos puslapį.

Architektai
Kaunas, +200 km aplink
Architektai, projektavimas
2
-10%
prieš 2 d.
18 €/m2
70
2 rekomendacijos
14 m. patirtis

Architektų biuras Klaipėdoje

Nuo nedidelio individualaus namo iki stambaus pastatų komplekso. Konsultuojame - projektuojame - prižiūrime realizaciją. Pirmoji konsultacija NEMOKAMA! Projektuojame visoje Lietuvoje.

Urbanistinė architektūra
Klaipėda, visa Lietuva
Architektai, projektavimas
1
-10%
prieš 5 d.
20
0 rekomendacijų
11 m. patirtis

Architektų Gildija - eskizavimas, projektavimas, derinimas

Atestuoti architektai projektuoja individualius ir kartortinius vienbučius, dvibučius namus visoje Lietuvoje. Deriname projektus visoje Lietuvoje, gauname statybos leidimą. Dirbame jau 11 metų.

Architektų Gildija
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Tipiniai buto remonto darbai, medžiagos ir kainos

Paprastas buto remontas apima griovimo darbus, sienų, lubų, grindų atnaujinimą, vonios patalpos remontą. Dažnai keičiamos ir durys bei langai, jei senieji nesandarūs ar nereprezentatyviai atrodo. Neretas susigundo pakeisti ir virtuvės baldus.

Svarbus darbų eiliškumas (pateikiame paprasto remonto):

 • Griovimo darbai;
 • Durų ir langų išmontavimas bei naujų montavimas (Tai svarbu atlikti prieš apdailą. Remonto metu langus ir duris kruopščiai apklijuokite plėvele);
 • Lubų ir sienų paruošimas;
 • Grindų lyginimas;
 • Galutinė lubų apdaila;
 • Galutinė sienų apdaila;
 • Klojamos grindys.
 • Statomi baldai.

Aptarsime kiekvieno paviršiaus paruošimą bei kitus remonto darbus, reikalingas medžiagas, kainas.

⬆︎ Grįžti į turinį

Griovimo darbai

Apie aktualius įstatymus, reglamentuojančius griovimo darbus, jau rašėme aukščiau, todėl dabar paminėsime, kas svarbu, atliekant griovimo darbus. Esminis dalykas – įsitikinkite, jog griaunamoje sienoje nėra pravesta elektros laidų ar santechnikos vamzdžių. Jei yra vamzdžiai, juos svarbu nuimti ir užsukti. Jei yra elektros kabeliai, pirmiausia pasirūpinkite jais dėl saugumo – išmontuokite ir įsitikinkite, kad griaudami sienas jų nekliudysite.

Griovimo darbų etape atlikite „namų darbus“ ir paruoškite sienas, lubas bei grindis (jei viską keisite, jei ne – tik tas dalis, kurias planuojate keisti):

 • lubos: jei yra klijuojamos plokštės, jas nulupkite, jei lubos iškaltos medinėmis, PVC ar kitomis lentelėmis, nulupkite;
 • sienos: jei sienos išklijuotos tapetais – nulupkite juos;
 • grindys: išlupkite senas grindų dangas, kurias keisite: linoleumą, laminatą, parketlentes, masyvo grindis, plyteles, kiliminę dangą ar kt. Visas šiukšles po griovimo darbų reikėtų išvežti, kad atlikti kitus remonto darbus būtų patogiau. Šiukšlių išvežimu privalu pasirūpinti tinkamai – tam yra specializuotos ir teisę surinkti statybines šiukšles turinčios įmonės, pavyzdžiui, „Ecoservice“, „Utilizatorius“, „Dausta“ ir kt. Jų paslaugų kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo statybinių šiukšlių kiekio, rūšies ir buvimo vietos.

⬆︎ Grįžti į turinį

Griovimo darbus siūlo:

Griovimo darbai
-10%
2019-07-30
5 €/h
9
2 rekomendacijos
3 m. patirtis

ĮVAIRIŲ ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS, GRIOVIMO DARBAI, Vilnius

Atliekame visus griovimo, demontavimo, ardymo darbus Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose. Dirbam greitai, kokybiškai, adekvačios kainos. Dirbame be išeiginių. Susisiekite dar šendien +37062207700

V L
Vilnius, +200 km aplink
Griovimo darbai
2019-07-06
10 €/h
13
0 rekomendacijų
2 m. patirtis

Visi demontavimo darbai. Gruntas sklypui. Vidaus apdaila.

Greitai ir kokybiškai atliekame GRIOVIMO bei DEMONTAVIMO darbus palankiomis kainomis. Statybinių šiukšlių išvežimas.

Griovimas24
Vilnius, +30 km aplink
Griovimo darbai
2019-07-06
€/h
10
1 rekomendacija
8 m. patirtis

Griovimo-demontavimo darbai

Griovimo,demontavimo darbai. Griauname sienas,pjauname angas. Statybinio laužo išvežimas. PATIRTIS ,DARBU atlikimo saugumas ir gera kaina ! BE ŽALYNGU ĮPROČIU.

Grigoma
Vilnius, +100 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Lauko, vidaus durys ir langai

Kokias buto duris rinktis? Butams įprasta rinktis šarvuotas duris. Jos garantuos patikimumą, saugumą, šarvo durys tvirtos ir stabilios, gerai izoliuoja garsą. Jei neturite didelių poreikių, už šarvuotas buto duris mokėsite 200–300 eurų. Bet, žinoma, variantų yra įvairių. Turintys didesnių poreikių ir galimybių duris išsirinks už 400 eurų ar net daugiau.

Kokias vidaus duris rinktis?

 • Jei norite ekonomiškesnio varianto, greičiausiai sužavės laminuotų durų pasiūlymai, bet jos kur kas mažiau atsparios braižymui ir kitam mechaniniam poveikiui, nerestauruojamos. Tokias galite įsigyti nuo 20 eurų (už varčią).
 • Ilgaamžės, patvarios, solidžios, bet brangios bus medžio masyvo durys. Kokybiškų medinių vidaus durų kainos bus nuo 100 eurų (paprasčiausi variantai).
 • Dar vienas pasirinkimas vidaus durims – faneruotos. Jos brangesnės už laminuotas, bet pigesnės už medines. Patvarios, jas galima perdažyti, kai praranda reprezentatyvumą. Kainos prasideda maždaug nuo 70 eurų.

Buto ir vidaus durų montavimo kainos startuoja nuo 30 eurų už vienetą.

Kokius langus rinktis: plastikinius ar medinius?

Amžinas klausimas, į kurį atsakymą neretai nulemia kaina. Palyginkime: Ne paslaptis, mediniai langai yra brangesni už plastikinius, medis – natūrali medžiaga, tad bus tobulas pasirinkimas ekologijos, natūralumo šalininkams. Mediniai langai sandarūs, atrodo estetiškai, jie šilti, bet drauge kvėpuojantys. Plastikiniai yra pigesni, jų priežiūra beveik nereikalauja laiko investicijų, juos lengva valyti, jie sandarūs. Kuriuos rinktis, priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių. Konkrečią langų kainą sužinosite iš gamintojų, nes ją suponuoja daug veiksnių: varstomi ar ne, kokio stiklo, kelių kamerų, kokių spalvų, ar yra orlaidės, kokie profiliai ir daug kitų aspektų. Langų montavimo kainos – nuo 15 eurų už kv. metrą.

⬆︎ Grįžti į turinį

Langų ir durų meistrai:

Langai, durys: gamyba, montavimas
1
-30%
prieš 3 d.
€/h
19
0 rekomendacijų
20 m. patirtis

Plastikiniai langai ir durys A+ ir A++ energetinės klasės

Mūsų specializacija – Plastikinių, medinių, aliuminių langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų, garažo vartų gamyba ir montažas.

MB “Montis LT”
Kaunas, +100 km aplink
Langai, durys: gamyba, montavimas
1
prieš 20 d.
€/h
7
0 rekomendacijų
20 m. patirtis

Spynu keitimas ,sarvo duru remontas ir gamyba

sarvo duru gamyba pagal ismatavimus ,garazo vartu,sandeliuku duru gamyba ir remontas

Andzej
Vilnius, +100 km aplink
Langai, durys: gamyba, montavimas
1
2019-08-23
30 €/h
14
0 rekomendacijų

Industrinio dizaino durys,pertvaros

Industrinio dizaino, durys, pertvaros,stiklo metalo durys. Lofto durys

Uab Vaigeda
Kaunas, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Sienų remontas ir apdaila

Sienų paruošimas dažymui, tapetavimui ar kitai apdailai priklauso ir nuo to, kaip jos atrodo dabar:

 • Jei sienos dažytos, senų dažų pašalinti nebūtina – galite dažyti ant jų. Išimtis – jei dažai atsilupę. Tokiu atveju juos nuskuskite, tas vietas šlifuokite.
 • Jei sienos buvo tapetuotos, senus tapetus reikia pašalinti.

Sienų paruošimo dažymui, tapetavimui eiga:

 • Gruntavimas. Atliekamas siekiant pašalinti dulkes ir kitus nešvarumus.
 • Nelygumų, trūkių užtaisymas. Jei sienos nelygios, naudokite rotbandą – specialų gipsinį tinką. Juo išlyginsite nelygumus. Trūkiams panaikinti reikės armavimo tinklelio ir rotbando.
 • Gruntavimas antrą kartą, jei buvo šalinami trūkiai ir nelygumai.
 • Glaistymas.
 • Šlifavimas po glaistymo.
 • Gruntavimas, pašalinant dulkes. Viskas – siena paruošta dažymui, tapetavimui ar kitai apdailai.

Populiariausi pasirinkimai sienų apdailai yra:

 • Dažymas. Dažymui vidaus patalpose siūloma rinktis dažus vandens pagrindu. Pastarieji yra saugūs, bekvapiai (net iškart nudažius nejusite diskomforto namuose), sparčiai džiūsta, spalvų paletė, regis, beribė. Dar vienas privalumas – nemažai vandens pagrindu pagamintų dažų tinka net alergiškiems žmonėms.

⬆︎ Grįžti į turinį

Sienų dažymo paslaugas siūlo:

Vidaus apdaila, remontas
6
-10%
prieš 19 d.
7 €
60
1 rekomendacija
15 m. patirtis

Statyba ir apdailos darbai

Visi apdailos darbai, elektros darbai, santechnikos darbai, vėdinimas ir rekuperacija, šaldymo kondicionavimo darbai, staliaus darbai, įvairūs statybos darbai.

Modestas
Vilnius, visa Lietuva
Vidaus apdaila, remontas
6
2019-08-18
8 €/m2
140
11 rekomendacijų
19 m. patirtis

Vidaus apdaila 8 6356 1111 Vilniuje

Mes esame rimtų meistrų komanda, turime prikaupę milžinišką patirtį statybų sektoriuje. Negailime didžiulių pinigų profesionaliems įrankiams, kurių dėka pasiekiam aukštą kokybę. 8 6356 1111

Vidaus Apdaila
Vilnius, +30 km aplink
Vidaus apdaila, remontas
3
2019-08-02
5 €/m2
21
0 rekomendacijų
25 m. patirtis

Apdailos darbai

"Mind Investors" - tai profesionalų komanda, kuri kokybiškai ir per sutartus terminus atlieka vidaus apdailos darbus. Komandoje turime 12 profesionalių apdailininkų.

Mind Investors
Vilnius, +50 km aplink
Žiūrėti daugiau »
 • Tapetavimas. Jei sienas tapetuosite, susidursite su itin plačiu tapetų asortimentu rinkoje. Pigiausias variantas – popieriniai, bet jie ir mažiausiai patvarūs, labai imlūs išorės poveikiui. Populiariausi – viniliniai tapetai, pasižymintys geru atsparumu, tvirtesni nei popieriniai, patrauklūs kainos ir kokybės požiūriu. Kai kurioms sienoms galite rinktis fototapetus, suteiksiančius išskirtinumo.

Tapetavimo paslaugas siūlo:

Vidaus apdaila, remontas
2
prieš 2 d.
12
0 rekomendacijų

Glaistymo/dažymo darbai

Kokybiškai atliekame apdailos darbus. Jei Jums reikia įrengti butą, kotedžą, namą - kreipkitės, esame lengvai sukalbami, atliekame darbą greitai, bet svarbiausia kokybiškai - pagal apdailos taisykles.

Glaistymo dažymi darbai
Vilnius, +30 km aplink
Vidaus apdaila, remontas
1
prieš 3 d.
9 €/m2
36
0 rekomendacijų

Apdailos darbai

Ilgametę patirtį turintys meistrai, atlieka visus apdailos darbus. Kuriems suteikia Garantija ir esant reikalui išrašome sąskaitą.

Kęstutis Simanavičius
Kėdainių r., +100 km aplink
Vidaus apdaila, remontas
1
-10%
prieš 7 d.
3 €/m2
10
2 rekomendacijos
30 m. patirtis

Dazymas, glaistymas tapetavimas ir tt

Dazymas,tapetavimas,glaistymas lygynimas,grindu dejimas.gipso klijavimas, sukimas, smulkūs staliaus darbai Be žalingų įpročių Darbus atliekame laikų Jai reikia superkam suvezam medžiagas.

Arturas
Kaunas, +100 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Medžiagų kainos:

 • Rotbandas – apie 7 Eur / 10 kg;
 • gruntas – apie 6,5 Eur / 2 ;
 • glaistas – apie 2 Eur / 1 l arba 1,5 kg;
 • dažų spektras neįtikėtinai platus, litro kainos startuoja maždaug nuo 4 eurų, bet kainai įtakos turi daug aspektų: gamintojas, balti ar spalvoti, matiniai ar blizgūs ir t.t.
 • tapetų kainos taip pat labai įvairios, pavyzdžiui, popierinius įsigysite net pigiau nei už 2 eurus už vienetą (rulone – apie 5 m²), vinilinių kainos startuoja nuo 3 eurų už vienetą.

Darbų kainos:

 • glaistymas ir dažymas kainuos nuo 12 Eur / m², jei samdysite įmonę, ir maždaug nuo 8 Eur / m², jei samdysite savarankiškai dirbantį apdailininką;
 • tapetavimas – nuo 3 Eur / m².

⬆︎ Grįžti į turinį

Lubų remontas ir apdaila

Lubų paruošimui naudojamos tokios pačios medžiagos ir taikomas tas pats darbų procesas, kaip ir ruošiant sienas. Tiesa, jei gyvenate senos statybos bute, kuriame lubos yra iš betono plokščių ir dengtos kreida, tai tą kreidą reikia pašalinti: drėkinti, skusti, plauti.

Kokią lubų apdailą pasirinkti?

 • vis dar populiaru lubas dažyti – būdas paprastas, gana greitas (tiesa, pasiruošimas užtrunka), o rezultatas geras, ekonomiškas, ilgalaikis;

Lubų dažymo paslaugas siūlo:

Vidaus apdaila, remontas
6
-10%
prieš 19 d.
9 €/m2
60
1 rekomendacija
15 m. patirtis

Statyba ir apdailos darbai

Visi apdailos darbai, elektros darbai, santechnikos darbai, vėdinimas ir rekuperacija, šaldymo kondicionavimo darbai, staliaus darbai, įvairūs statybos darbai.

Modestas
Vilnius, visa Lietuva
Vidaus apdaila, remontas
2
prieš 2 d.
12
0 rekomendacijų

Glaistymo/dažymo darbai

Kokybiškai atliekame apdailos darbus. Jei Jums reikia įrengti butą, kotedžą, namą - kreipkitės, esame lengvai sukalbami, atliekame darbą greitai, bet svarbiausia kokybiškai - pagal apdailos taisykles.

Glaistymo dažymi darbai
Vilnius, +30 km aplink
Vidaus apdaila, remontas
1
-10%
prieš 7 d.
3 €/m2
10
2 rekomendacijos
30 m. patirtis

Dazymas, glaistymas tapetavimas ir tt

Dazymas,tapetavimas,glaistymas lygynimas,grindu dejimas.gipso klijavimas, sukimas, smulkūs staliaus darbai Be žalingų įpročių Darbus atliekame laikų Jai reikia superkam suvezam medžiagas.

Arturas
Kaunas, +100 km aplink
Žiūrėti daugiau »


 • pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjo įtempiamos lubos, garantuojančios puikų vaizdą, ir itin greit sumontuojamos, ilgaamžės, jose nepamatysite trūkių kaip gali atsirasti dažytose.

⬆︎ Grįžti į turinį

Įtempiamų lubų meistrai:

Įtempiamos lubos, montavimas
2
-10%
prieš 6 d.
€/h
11
1 rekomendacija
3 m. patirtis

Vecta originalios įtempiamos lubos nuo 40eur m2 www.vecta.lt

Galime sukurti ofiso, prekybos centro, naktinio klubo, SPA, namų ar bet kokius kitus įtempiamųjų lubų interjerus. O noras būti inovatyviais, verčia mus judėti į priekį.

MB Lubų sistemos
Marijampolė, visa Lietuva
Įtempiamos lubos, montavimas
1
prieš 10 d.
€/h
8
0 rekomendacijų

Įtempiamos lubos nuo 6 eur.

Įtempiamų lubų gamyba, prekyba visais priedais, montavimo darbai. Darbus atliekame kruopščiai ir kokybiškai. Suteikiame garantiją.

rinkis lubas
Kaunas, +200 km aplink
Įtempiamos lubos, montavimas
1
-10%
2019-08-29
1 €/h
14
5 rekomendacijos
4 m. patirtis

Įtempiamos lubos

“Lubų menas” – modernios, stilingos ir kokybiškos įtempiamos lubos. Mes siūlome nepriekaištingą medžiagų ir darbų kokybę, profesionalias konsultacijas, patarimus ir pasiūlymus kiekvienam klientui.

MB Lubų menas
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Lubų paruošimo ir dažymo kainos įprastai nesiskiria nuo sienų dažymo kainų.

Galite rinktis įtempiamas lubas – tokiu atveju paruošimas bus neaktualus, nes įtempiamos lubos tiesiog montuojamos ant senųjų, be jokių papildomų darbų. Įtempiamos lubos gali būti plastikinės arba medžiaginės. Plastikinės su darbu kainuoja apie 10 Eur / m2, o medžiaginės – apie 17 Eur / m2.

Grindų remontas ir apdaila

Pašalinus seną grindų dangą tolesnis procesas priklauso nuo to, kokią naują grindų dangą dėsite ir kokios būklės yra pagrindas:

 • jei labai kreivas, galbūt reikės išlyginamojo sluoksnio;
 • jei grindys daugiau mažiau tiesios, o klosite laminatą, parketą ar dėsite medžio masyvo grindis, tuomet maži nelygumai bus pašalinti kitomis medžiagomis.

Populiariausios grindų dangos butams:

 • laminatas;
 • parketas;
 • linoleumas;
 • kiliminė danga.

Jei klosite laminatą, Jums dar reikės ir specialaus pakloto. Dėkite ant grindų gulsčiuką ir įvertinkite, kokio gylio nelygumai: jei daugiau kaip 3 mm, pakloto reikės apie 5 mm storio; jei nelygumai 2–3 mm – užteks 3 mm storio pakloto. Siūles tarp pakloto dalių rekomenduojama užklijuoti – tam tiks lipni juosta. Laminato, taip pat ir parketo neprilipdykite prie sienų – reikėtų palikti 1–2 cm tarpus laminato „vaikščiojimui“.

Jei pasirinksite parketą, jis galės būti klijuojamas prie betoninių grindų arba medinių plokščių.

Šiandieninė rinka siūlo ir labai dailaus linoleumo, nė iš tolo neprimenančio to senojo. Prieš klojant linoleumą grindis (išlygintas) reikėtų nušlifuoti, išvalyti, padengti klijais ir prispausti linoleumą.

Grindų medžiagų kainų diapazonas neįtikėtinai platus ir priklauso nuo daugelio aspektų. Medžiagų kainos:

 • linoleumo kainos prasideda nuo 4 eurų už kv. metrą;
 • parketo – nuo 15 eurų už kv. metrą;
 • linoleumo – nuo 4 eurų už kv. metrą;
 • jei nuspręsite miegamuosiuose kloti kiliminę dangą, jos kvadratinio metro kainos startuoja nuo 2 eurų;
 • vinilinės dangos – nuo 20 eurų už kv. metrą.

Preliminarios darbų kainos:

 • laminato klojimas – nuo 4 eur / m2;
 • parketo – nuo 6 Eur / m2;
 • linoleumo – nuo 4 Eur / m2;
 • kiliminės dangos – nuo 3 Eur / m2;
 • vinilinės dangos – nuo 5 Eur / m2.

⬆︎ Grįžti į turinį

Grindų klojimo ir remonto meistrai:

Grindų klojimas, dėjimas, remontas
1
prieš 4 d.
€/h
40
1 rekomendacija
14 m. patirtis

SukamKalam.lt - Kitoks požiūrio kampas

Sveiki, Labai malonu, kad užsukote. Apie mano teikiamas paslaugas galite sužinoti užsukę į puslapį www.sukamkalam.lt

Donatas Greičiūnas
Vilnius, +30 km aplink
Grindų klojimas, dėjimas, remontas
1
-10%
prieš 9 d.
€/h
8
0 rekomendacijų
17 m. patirtis

grindų ir parkėto šlifoutojai.

Atliekame grindų restuoravimo ir šlifavimo darbus.

Robertas
Panevėžys, visa Lietuva
Grindų klojimas, dėjimas, remontas
2019-06-16
€/h
44
6 rekomendacijos
15 m. patirtis

Darbai su medinėmis grindimis: klojimas, šlifavimas...

Grindų, parketo klojimo, dėjimo, remonto ir šlifavimo paslaugos.

Rolandas
Vilnius, +100 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Vonios remontas

Vonios remontas paprastai apima sienų ir grindų plytelių keitimą. Nusprendus keisti plyteles, pirmiausia, žinoma, reikia pašalinti senąsias (tą padarykite dar griovimo darbų etape ir šiukšles drauge išvešite su visomis). Prieš klijuojant plyteles sienas ir grindis reikia išlyginti, kaip aprašėme aukščiau esančiuose skyriuose.

Plytelių klijavimui reikės:

 • klijų;
 • kryželių;
 • plytelių. Medžiagų kainos. Plytelių pasirinkimas stulbinantis, todėl ir kainų diapazonas didelis:
 • keraminės plytelės vonios sienoms kainuos nuo 2 eurų už kv. metrą, jei neturite didelių poreikių;
 • įmantresnės kainuos nuo 10 eurų už kv. metrą;
 • keraminių plytelių grindims kainos prasideda nuo 3 eurų už kv. metrą. Darbų kainos. Plytelių vonioje klijavimas kainuos nuo 10 eurų už kv. metrą. Nors tokią kainą siūlo nedaug meistrų, didesnė dauguma šią paslaugą įkainoja nuo 12 eurų.

⬆︎ Grįžti į turinį

Signalizacija

Jei dar neturite signalizacijos, būtinai pagalvokite apie jos įrengimą remontuodami butą. O jei turite, gal metas atnaujinti? Juk savo, namų ir turto saugumu pasirūpinti būtina.

Kiek kainuoja signalizacija? Paprasčiausia signalizacijos sistema trijų kambarių butui kainuos kiek daugiau kaip 100 eurų, bet jei „pagausite“ gerą nuolaidą, už ją galite mokėti ir kiek mažiau. Bet ir signalizacijos turi įvairių funkcijų, tad jei norite brangesnio, daugiau galimybių turinčio varianto – už labai gerą signalizacija 3 kambarių butui sumokėsite apie 200–300 eurų.

Kiek kainuoja signalizacijos montavimas? Paslaugos kaina priklauso nuo darbo laiko ir signalizacijos tipo: vieni meistrai skaičiuoja valandinį atlygį, pavyzdžiui, apie 30 eurų už valandą, kiti – apie 100 eurų už projektą.

Virtuvės baldai

Visiškai atnaujinsite savo senąją virtuvę? Turite kelis pasirinkimus:

 • Vienas jų – komplektuoti baldus patiems, pavyzdžiui, parduotuvėje IKEA. Ne paslaptis, baldai čia nebrangūs, ganėtinai patvarūs, pasirinkimas platus. Pačių baldų kainos įvairios, priklauso nuo spintelių skaičiaus, tipo, dizaino ir t.t. IKEA galite užsisakyti ir virtuvės baldų montavimo paslaugą – 9 % bendros virtuvės baldų vertės, bet ne mažiau kaip 91 €.
 • Pirkti spinteles ar komplektą baldų parduotuvėse, prekiaujančiose masinės gamybos produkcija.
 • Kitas pasirinkimas keičiant virtuvės baldus – individuali gamyba pagal Jūsų poreikius. Virtuvės baldų gamybos kaina paprastai skaičiuojama už bėginį metrą ir dažnu atveju startuoja nuo 300 eurų.

⬆︎ Grįžti į turinį

Šviestuvai

Jei nuspręsite atnaujinti šviestuvus, jų rinkoje rasite galybę: lubiniai, sieniniai, pakabinami, montuojami prie sienų, įmontuojami, skirti virtuvei, svetainei ir kitoms patalpoms, įvairiausių stilių, formų, spalvinės gamos, dizaino sprendimų. Tad kiekvienas išsirinksite tinkamiausius sau pagal norus, poreikius, patalpų stilių ir finansines galimybes. Šviestuvų kainų diapazonas didžiulis.

Šviestuvų montavimo kainos:

 • LED apšvietimo montavimo kainos siekia maždaug 20 eurų už valandą;
 • sieninio šviestuvo montavimas ir pajungimas kainuos maždaug nuo 5 eurų už vienetą;
 • lubinio šviestuvo – nuo 8 eurų;
 • šviestuvo montavimas ir pajungimas „Armstrong“ tipo lubose kainuos nuo 7 eurų.

⬆︎ Grįžti į turinį

Šiukšlių išvežimas

Šiukšlių išvežimu reikėtų pasirūpinti taip pat atsakingai kaip ir po griovimo darbų. Vėl pasitelkite į pagalbą statybinių atliekų išvežimo paslaugas teikiančią įmonę. Kodėl tai naudinga? Pirmiausia, operatyviai pasirūpinsite, kad bute neliktų šiukšlių, o antra, išvengsite baudų, kurios gresia už statybinių atliekų metimą prie konteinerių ir ten, kur tai draudžia įstatymai.

Buto valymas po remonto

Šiuo atveju turite du pasirinkimus:

 • apsiginkluoti šluotomis, šluostėmis, valikliais ir kitomis valymui reikalingomis priemonėmis bei sugaišti nemažai brangaus savo laiko;
 • pasinaudoti buto valymo po remonto paslauga, kai atvykę specialistai nepriekaištingai išvalys Jūsų butą. Ši paslauga kainuos maždaug nuo 1 euro už kv. metrą.

⬆︎ Grįžti į turinį

Valymo paslaugos
3
šiandien
4 €
20
3 rekomendacijos

Profesionalus langų - patalpų valymas

Kokybiškas visų tipų langų valymas: Namų, butų, kotedžų, ofisų, biurų, įmonių, parduotuvių, restoranų, kavinių, bankų, laiptinių. Taip pat valome įvairias patalpas. +37060725303

Oskaras
Kaunas, +100 km aplink
Valymo paslaugos
2
prieš 5 d.
1,50 €/m2
35
3 rekomendacijos
2 m. patirtis

„Švaros ekspresas“ - baldų, kilimų, langų, patalpų valymas

Visos valymo paslaugos! Kokybiškai ir pigiai valome minkštus baldus, čiužinius, kilimus, langus, patalpas ir kt.

Švaros ekspresas
Vilnius, +100 km aplink
Valymo paslaugos
2
-10%
prieš 9 d.
1,80 €/m2
21
0 rekomendacijų

Langų, poremontinis valymas ir kitos valymo paslaugos

Valome profesionaliai ir kokybiškai (nuo 100 kv.m). Laukiame Jūsų užklausų.

valom24.lt
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Kapitalinis buto remontas

Kas yra kapitalinis remontas?

Tai tokia statyba, kurios metu siekiama pertvarkyti statinį: keisti jo laikančiąsias konstrukcijas, daryti pakeitimus pastato išorėje, keisti bendrąsias inžinerines sistemas (t. y. vamzdžius, kabelius ir kitas sistemas, esančias iki buto skaitiklio). Kapitalinį remontą galite pradėti tik sutvarkę formalumus.

Santechnikos kapitalinis remontas

Kapitalinis santechnikos remontas apima senų vamzdžių išmontavimą ir naujų kanalizacijos, vandentiekio vamzdžių montavimą. Po apdailos darbų sumontuojami santechnikos prietaisai, pavyzdžiui, pajungiama skalbyklė, indaplovė, plautuvė ir kt.

Remontuojant buto vonios kambarį išvedžiojami nauji vamzdžiai taip, kaip nurodyta projekte. Jei nesate šios srities specialistas, geriau visus darbus – tiek medžiagų parinkimą, tiek montavimą – patikėkite šios srities specialistams.

Vandentiekio, kanalizacijos įrengimas kainuos maždaug nuo 15 eurų už vnt. Taip pat visos reikalingos medžiagos, kurias patikėkite nupirkti specialistui.

⬆︎ Grįžti į turinį

Elektros instaliacijos kapitalinis remontas

Jei bute turite seną, „atgyvenusią“ elektros instaliaciją, ją, žinoma, privalu keisti, siekiant užtikrinti Jūsų, Jūsų turto, o taip pat ir kaimynų saugumą. Už elektros instaliaciją iki Jūsų elektros skaitiklio atsakingą įmonė, administruojanti daugiabutį. Bet už instaliaciją nuo skaitiklio iki buto ir visame bute esate atsakingi Jūs.

Remontuodami buto elektros instaliaciją keiskite visus laidus, jungiklius bei rozetes.

Tikriausiai nė nereikia sakyti, jog elektros instaliacijos darbus patikėkite profesionaliems elektrikams. Ir nepasikliaukite itin pigiomis paslaugų kainomis, nes jos gali būti darbų kokybės sąskaitą. Atlikite namų darbus – turėkite kelis variantus, apie kiekvieną jų ieškokite informacijos, atsiliepimų internete.

Elektros instaliacijos remonto kainos – nuo 7 eurų už tašką, keičiant lizdus ir jungiklius. Medžiagų nupirkimą patikėkite specialistui, Jūs tik išsirinkite patinkančias rozetes, jungiklius.

⬆︎ Grįžti į turinį

Elektrikai, elektros darbų meistrai:

Elektrikai, elektros darbai
4
-20%
prieš 20 d.
10 €/h
33
4 rekomendacijos
10 m. patirtis

Elektros montavimo darbai.

Atliekame pilną butų bei nuosavų namų elektros instaliaciją. Šaliname smulkius elektros gedimus. Dirbame ir savaitgaliais.

Marius Ž.
Vilnius, +100 km aplink
Elektrikai, elektros darbai
4
-10%
prieš 2 d.
10 €/h
37
0 rekomendacijų
8 m. patirtis

Varžų matavimai, elektros darbai,apsaugos sistemos

Varžų matavimai ir dokumentacija, Rangovo aktas,elektros instaliacija ir įvadai, signalizacijų, vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės montavimas, elektros ūkio priežiūra.

Vilmantas Kutka
Kaunas, +100 km aplink
Elektrikai, elektros darbai
3
-10%
prieš 9 d.
€/h
49
1 rekomendacija

Visi elektros montavimo darbai

Konsultuojame ir kokybiškai atliekame elektros instaliacijos, elektros įrangos, aukštalipių bei kitus montavimo darbus. Mumis pasitiki daugelis klientų! Lauksime Jūsų užklausų.

Elektromontus
Kaunas, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Gipso kartono montavimas

Jei nuspręsite bute pastatyti pertvarų, greičiausiai rinksitės pertvaras iš gipso kartono – tai kainos ir kokybės požiūriu patrauklus sprendimas, negana to, iš gipso kartono plokščių pertvaros montuojamos sparčiai, galimi įvairūs dizaino sprendimai, pavyzdžiui, arkos, nišos ir pan.

Gipso kartono plokštės yra trijų rūšių:

 • paprastos;
 • impregnuotos, t. y. atsparios drėgmei;
 • atsparios ugniai.

  Medžiagų kainos:

 • paprasta plokštė kainuos apie 1,5 Eur už kv. metrą;
 • impregnuota – apie 2,1 Eur už kv. metrą;
 • atspari ugniai – apie 2,15 Eur už kv. metrą.

Taip pat bus reikalingi gipso kartono montavimui skirti profiliai ir tvirtinimo detalės, jų pasirinkimas priklauso nuo pertvaros ploto ir storio.

Gipso kartono montavimo kainos preliminariai startuoja nuo 7 eurų už kv. metrą.

⬆︎ Grįžti į turinį

Gipso kartono montavimo meistrai:

Vidaus apdaila, remontas
6
-10%
prieš 19 d.
9 €
60
1 rekomendacija
15 m. patirtis

Statyba ir apdailos darbai

Visi apdailos darbai, elektros darbai, santechnikos darbai, vėdinimas ir rekuperacija, šaldymo kondicionavimo darbai, staliaus darbai, įvairūs statybos darbai.

Modestas
Vilnius, visa Lietuva
Vidaus apdaila, remontas
6
2019-08-18
10 €/m2
140
11 rekomendacijų
19 m. patirtis

Vidaus apdaila 8 6356 1111 Vilniuje

Mes esame rimtų meistrų komanda, turime prikaupę milžinišką patirtį statybų sektoriuje. Negailime didžiulių pinigų profesionaliems įrankiams, kurių dėka pasiekiam aukštą kokybę. 8 6356 1111

Vidaus Apdaila
Vilnius, +30 km aplink
Vidaus apdaila, remontas
3
-10%
prieš 20 d.
7 €/m2
10
0 rekomendacijų
6 m. patirtis

GIPSO MONTUOTOJAS

Kokybiškai montuojame gipso lubas, sienas, pertvaras ir kitas įvairias konstrukcijas. Darbus atliekame sparčiai ir tvarkingai. Suteikiame garantiją.

Gipso Montuotojas
Vilnius, +50 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Buto remontas savo jėgomis

Jei mokate, žinote, kaip atlikti vienus ar kitus remonto darbus, neabejotinai savo žiniomis ir įgūdžiais pasinaudosite. Jei nesate susiję su statybomis, nesiekiate nepriekaištingo tobulumo, bet norite šį tą padaryti savo jėgomis, tikrai galite imtis šių apdailos darbų:

 • sienų paruošimo;
 • dažymo,
 • tapetavimo;
 • grindų dangos klojimo;
 • plytelių klijavimo ir kt.

Ko nerekomenduojame imtis patiems, jei nesate specialistas? Tai – santechnikos ir elektros instaliacijos darbai. Na, galbūt ir langų montavimą palikite profesionalams, nes nuo montavimo didele dalimi priklauso sandarumas, funkcionalumas ir saugumas, kas labai svarbu.

⬆︎ Grįžti į turinį

Buto remonto meistrai

Vidaus apdailos, remonto:

Vidaus apdaila, remontas
6
-10%
prieš 19 d.
€/h
60
1 rekomendacija
15 m. patirtis

Statyba ir apdailos darbai

Visi apdailos darbai, elektros darbai, santechnikos darbai, vėdinimas ir rekuperacija, šaldymo kondicionavimo darbai, staliaus darbai, įvairūs statybos darbai.

Modestas
Vilnius, visa Lietuva
Vidaus apdaila, remontas
6
2019-08-18
10 €/h
140
11 rekomendacijų
19 m. patirtis

Vidaus apdaila 8 6356 1111 Vilniuje

Mes esame rimtų meistrų komanda, turime prikaupę milžinišką patirtį statybų sektoriuje. Negailime didžiulių pinigų profesionaliems įrankiams, kurių dėka pasiekiam aukštą kokybę. 8 6356 1111

Vidaus Apdaila
Vilnius, +30 km aplink
Elektrikai, elektros darbai
4
-20%
prieš 20 d.
10 €/h
33
4 rekomendacijos
10 m. patirtis

Elektros montavimo darbai.

Atliekame pilną butų bei nuosavų namų elektros instaliaciją. Šaliname smulkius elektros gedimus. Dirbame ir savaitgaliais.

Marius Ž.
Vilnius, +100 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Santechnikos:

Ventiliacija, vėdinimo sistemos
4
2019-08-30
€/h
4
0 rekomendacijų
3 m. patirtis

Mini rekuperatoriai (Eco-Fresh)

Mūsų įmonės siūlomi mini rekuperatoriai yra patys efektyviausi visame pasaulyje.

UAB "Politesna"
Vilnius, visa Lietuva
Santechnikai, santechnikos darbai
3
-20%
prieš 4 d.
20 €/h
132
7 rekomendacijos
22 m. patirtis

Santechnikos paslaugos Kaune 868467454

Kvalifikuotai atlieku visus santechnikos, o taip pat suvirinimo darbus. Geras santechnikas Kaune, atestuotas santechnikas Kaune, kokybiški santechnikos darbai Kaune.

Justinas
Kaunas, +50 km aplink
Santechnikai, santechnikos darbai
3
-20%
prieš 10 d.
€/h
32
4 rekomendacijos
18 m. patirtis

santechnikos paslaugos Kaune 862118773

Santechnikas Kaunas. Santechnikos meistras Kaunas. Santechnika Kaunas. Santechnikas Kaune. Santechniko paslaugos Kaunas. Santechnikas į namus Kaunas. Santechnikos darbai Kaunas. Geras santechnikas

Dainius
Kaunas, +30 km aplink
Žiūrėti daugiau »

Elektros:

Elektrikai, elektros darbai
4
-20%
prieš 20 d.
10 €/h
33
4 rekomendacijos
10 m. patirtis

Elektros montavimo darbai.

Atliekame pilną butų bei nuosavų namų elektros instaliaciją. Šaliname smulkius elektros gedimus. Dirbame ir savaitgaliais.

Marius Ž.
Vilnius, +100 km aplink
Elektrikai, elektros darbai
4
-10%
prieš 2 d.
10 €/h
37
0 rekomendacijų
8 m. patirtis

Varžų matavimai, elektros darbai,apsaugos sistemos

Varžų matavimai ir dokumentacija, Rangovo aktas,elektros instaliacija ir įvadai, signalizacijų, vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės montavimas, elektros ūkio priežiūra.

Vilmantas Kutka
Kaunas, +100 km aplink
Elektrikai, elektros darbai
3
-10%
prieš 9 d.
€/h
49
1 rekomendacija

Visi elektros montavimo darbai

Konsultuojame ir kokybiškai atliekame elektros instaliacijos, elektros įrangos, aukštalipių bei kitus montavimo darbus. Mumis pasitiki daugelis klientų! Lauksime Jūsų užklausų.

Elektromontus
Kaunas, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Komentarai

Prisijunkite

Norėdami komentuoti, turite prisijungti arba užsiregistruoti.