1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Turiu problemu su antstoliu

prieš 1 mėnesį - Sunshine As paskelbė kategorijoje Advokatai, teisininkai

5 atsakymai 100 peržiūrų

Sveiki,norejau paklausti ka daryti, turiu skola antstoliui,jis arestavo saskaita banke,esu dirbantis legalei, pristaciau jam visus reikiamus dokumentus is darbovietes ir savo banko,taciau jis vistiek kiekviena menesi nuskaiciuoja mano avansa ir atlyginima pilna suma,ka man daryti tokiu atveju gal galit patarti,nes jis nenori nuimti aresto nuo mano saskaitos,padekit siuo klausimu jei galit? Aciu

5 atsakymai

 • vvs santechnikas (Mažeikių rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  susprogdynti ta kontora senai laikas,nekontroliuojama absoliuciai, kiek nori tiek lupa, ir kas sugalvojo tokia istaiga, matyt tas is to turi gera varke, ir svarbiausiai kokios padugnes ten dirba,ooooo. Jauciasi dievais siuksles, kiti gali pagalvoti kad as taip pat turiu su ja problemu, ne , paprasciausiai teko daug girdeti, reikia saskaita tureti ne Lt , ir tada tepucia i raga svolaciai , ne prisingu atveju zino kiekviena tavo zingsni,keiti nvaliuta reika paso, perveda bet kas i saskaita .mato mokesciai, kur privatumas, labai idomi tema, manes daar nemato niekas , nes saskaita atsidariau uzsenyje,sekmes visiems, ir nepakliuti i anstolio-reketo pinkles, bukite budrus ir neleiskite jiems pasipelnyti.
 • Teisininkė Kurį Apgins Kareivienė (Klaipėda)
  Svarbu, nebijokite tų antstolių, su jais galima sėkmingai kovoti kaip ir su visais kitais, duokite ieškinį prieš antstolį su visą padarytą Jums žalą- tada antstolis taps Jūsų skolininkų.
 • Rita Balsevičė (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,
  pirma visgi patarčiau kreiptis į antstolį ir bandyti situaciją išspręsti gražiuoju. Vykdymo procese yra įmanoma sudaryti susitarimą bei taikos sutartį, kurioje jūs nusimatytumėte, po kiek geranoriškai įsipareigojate mokėti išieškotojui.
  Nepavykus susitarti, tuomet reikia analizuoti galimus antstolio padarytus pažeidimus, turint omenyje tai, kad vykdymo procese egzistuoja tam tikros išieškojamų sumų ribos - nuo darbo užmokesčio dalies, neviršijančios MMA, - 20 arba 50 procentų, o nuo dalies, viršijančios MMA, galima išieškoti ne daugiau kaip 70 procentų, taigi negali būti išieškoma visa Jūsų gaunama darbo užmokesčio suma.
  Nustačius konkrečius pažeidimus, teikiamas skundas antstoliui, o jam skundo nepatenkinus - teismui.
  Sėkmės.
 • Tomas Kazlauskas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,

  kuo greičiau CPK nustatyta tvarka teikti skundą pačiam antstoliui per EPP teismų sistemą, o šiam nesutikus nutraukti neteisėtus veiksmus, kreiptis į teismą.
  Plačiau: https://vorantex.com
 • Petras Grigalis (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki, norint detaliai atsakyti į Jūsų klausimą, reikia žiūrėti ir vertinti antstolio veiksmus - kiek jie atitinka Sprendimų vykdymo instrukciją ir Civilinio proceso kodeksą, taip pat vertinti visas aplinkybes, kaip pvz., kokia skola, kiek tiksliai nuskaičiuoja, kokiu teisiniu pagrindu ir pan.
  Situaciją galima spręsti kreipiantis į antstolį arba tiesiog skundžiant jo veiksmus bei sprendimus Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka. Bet šiuo atveju konkrečiai jau turite kalbėtis su pasirinktu juristu.
  Sėkmės.