1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Trenkia metalines dalys pvz ciaupas.

prieš 1 metus - Gintare Juozaityte paskelbė kategorijoje Elektrikai, elektros darbai

7 atsakymai 590 peržiūrų

Laba diena.Pradejo elektra trenkti metalines kriaukles dalys.Kas galetu sukelti toki staigu ir skaidu trenkima?Ar tai gali buti susiije.su elektrine kaitlente?

7 atsakymai

 • Gintautas Miseikis (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Pirmiause apziurekite ar yra izeminti visi elektriniai irenginiai tai yra skalbimo masina , indaplove,boileris kas susije su vandeniu ir izeminkit vamzdzius . Jeigu tas nepadeda kvieskit specelistus.
 • Kestutis Pempe (Vilnius)
  Gali buti pvz nugreztas sienoje laidas (t.y. pazeista jo izoliacija), taip buna kabinant gyvatuka, sviestuva, spinteles ir t.t. Jei ne tai tuomet labiau linkciau prie netoliese esancios indaploves, skalbykles, sieninio sviestuvo. Cia reikia vietoje ziureti, juk niekas negali atspeti ar pas jus yra grindu elektrinis sildymas ir kokie salia prietaisai ir kokios bukles elektros instaliacija yra. Ta pati metaline kriaukle savo varztais i siena gali buti atsiremusi i laida.
  Geriausia elektros skydelyje irenkite sroves nuotekio rele 0.03A, ji apsaugos nuo tokiu elektros soku ir pades issiaiskinti kuri grandine turi nuoteki. O siaip visi metaliniai vamzdziai, vonios, kriaukles pagal taisykles turi buti izeminti.
 • Darius Sp (Alytus) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Ar jus nupurto elektra prisilietus tik prie kriauklės, ar ir prie kitų metalinių konstrukcijų? Ar tas nupurtymas vienkartinis ar prisilietus antrą kartą irgi gaunate elektros iškrovą? Aš to klausiu, nes tai gali būti susieta visai ne su elektra...
 • el3ktra (Marijampolė) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Tai gali sukelti sugedęs el. prietaisas. Jo elektrinis variklis ar kaitinimo elementas yra su pramušta izoliacija. Esant drėgmiai ar pralaidumui su metaliniu paviršiumi jums kyla pavojus būti nutrenktiems. Kol el. prietaisas bus išjungtas ,tol bus saugu. Reikia rasti sugedusį prietaisą ir jį remontuoti. Neaišku ar tai susiję su el. kaitlente.

  Dėl savo ir artimųjų saugumo, atveskite min 30 omh įžeminimą į rozetę, kuri naudojama pajugti el. prietaisus drėgnose patalpose.
 • Isižeminkit kaitlente o jai nepadės tai ir kriaukles metalines dalis,kaip jau minėjo nuotėkis gali būt ir pas kaimyna
 • Algirdas (Vilnius)
  Probemos su ižeminimu. Jei tai yra daugiabutyje, kažkas iš kaimynu ar patys nuo vandentiekio vamzdyno pasijunge nulį ar ižeminimą. Tai pašalinus neturetu trankyti.
 • Dainius (Utenos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Taip, viena iš priežasčių dėl ko galėjo atsirasti srovės nuotekis į metalines dalis gali būti kaitlentė. Pirmiausia reikia patikrinti įžeminimo konturą ar tinkamai pajungtas įžeminimas prie viryklės ir kitų el. prietaisų. Taip pat galimas sprendimo būdas įžeminti metalines dalis.
  Kad, pasitvirtinti ar kalta viryklė atjunkite ją nuo elektros tinklo ir, kad būtų saugu indikatoriaus pagalba patikrinkite ar vis dar yra įtampa ant metalinių dalių.