1. Paslaugos.lt
  2. » Klausk profesionalų
  3. » Klausimas

Stogų dengimas, stogdengiai

prieš 3 mėnesius - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Stogų dengimas, stogdengiai

2 atsakymai 76 peržiūros

Sveiki,
planuojame perdengti 1953 m. statyto medinio namo stogą. Stogas skiedrų, po 10 metų ant jų uždėtas šiferis. Stogo gegnės ir kita mediena yra geros. Skiedros tai pat gerai išsilaikiusios. Keičiant stogo dangą norėtume ne šiltinti, o palikti skiedras ir gal vėl dengti šiferiu. Kokia danga geriausia tiktų ir kaip reikėtų technologiškai tą atlikti?

2 atsakymai

  • Justinas Ugianskis (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
    Sveiki, technologiškai reikėtų demontuoti esamą šiferį ir skersinius grebėstus, tuomet įrengti difuzinę plėvelę ant skiedrų dangos, bei montuoti ventiliacinius išilginius grebėstus. Tuomet pagal pasirinktą dangą reikėtų įrengti skersinius grebėstus ir jau tada dangą. Reikėtų atkreipti dėmesį į stogo nuolydį, jei stogo nuolydis didesnis kaip 45 laipsniai, tuomet greičiausiai galima montuoti tą patį šiferį, jei nuolydis mažesnis vertėtų rinktis lengvesnę skardinę dangą.
  • Tomas (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
    Laba diena, mes rekomenduojame dėti skardine stogo danga (ranilas) čerpių imitacija, nes jos danga yra lengvesnė, estetiškai gražesnė už šyferi taip pat galima pasirinkti jūsu pageidaujama spalvą. Už senos dangos nuemima bei naujos dangos uždėjima su grebestavimu ir lotavimu, mes imame 17€ už kv/m2. Tel. 867568220 Tomas