Sienų apdaila katilinėje
Nuosavame name atnaujinome katilinę, profiliai, gipsas. Norėčiau dažyti vidines sienas, bet darbininkai sako, kad reikia dėti plytelės, nes tai sustiprins sieną, vandens boileriui kabinti. Profiliai sienoms įrengti su brusais, išilgai ir įstrižai.Tai tiesa dėl tų plytelių? Nepatyręs statybose, bet skamba kiek keistai. Dėkui!
14 atsakymų
-
prieš 5 metus AJM Statyba (Vilnius)
Reikia atvažiuo ir apžiūrėti. -
prieš 5 metus Tautvydas Pupšys (Šiauliai)
Manau šiuo metu optimalus variantas dekoro mozaika,greita paprasta,praktiška. -
prieš 5 metus Giedrius Taraskevicius (Kaunas)
Sveiki,jei norit dazyt,tai jokiu problemu,plyteles nesustiprins sienos,tik paprastesne prieziura,gal del to,o boileri,reiktu tvirtint i medinius brusus,jei toj vietoj nera,rektu imontuoti atsukus gisa,arba ispjaut ir vel prisukt,sekmes -
prieš 5 metus Ramune Prak (Zarasų rajonas)
Plyteles ne prie ko.boileris laikysis ant medinių bruseliu.Siena galit dar padengti hidroizoliacinė medžiaga ir dažyti.Sekmes!!! -
prieš 5 metus Apdailos darbai (Vilnius)
Sveiki. Tikrai nereikia klijuoti plytelių. Uztenka nudažyti sienas vandeniui atspariais ir plaunamais dazais. -
prieš 5 metus Dmitrij Aleksandrov (Vilnius)
Sveiki.Plitelė aišku ne labai padies dė l boilerio.Jus dodate per mažą informacija apie tą sieną.Bet vistiek imanoma pakabinti boilerio,padariau ko mažiau papildomu darbų.Sprendimu daug.Sekmės -
prieš 5 metus Kestas (Kaunas)
Sveiki susisiekite telefonu ,860869128 -
prieš 5 metus Egidijus Razmas (Klaipėda)
Sveiki, jei boilerio laikikliai suksis tiesiai į medinį vertikalių karkasą tai viskas gerai,plyteles tikrai nieko nesustiprins. Geros dienos. -
prieš 5 metus Laurynas (Panevėžys)
Sveiki, tikėtina ,kad jūsų meistrams blogai su darbais ir ieškosi ką padirbėti. Antrasis variantas jei meistrai blogai sumontavo sieną tikėtina, kad pakabinus boilerį ims skylinėti sienos todėl ir nori maskuoti viską plytelėmis.. :D -
prieš 5 metus Gipsas kokybė. (Vilnius)
Laba. Tikrai nereikia. O ypač jeigu pas jus du gipsai is vienos puses. -
prieš 5 metus Minde Cuba (Plungės rajonas)
Nuo kada plytelės laiko boileri ???ir sustiprina siena ???,daugiau tik darbo ir ??? -
prieš 5 metus Ramunas (Vilnius)
:)))))) Kuo toliau, tuo gražiau...
Plytelės ne sienos stiprumui ! -
prieš 5 metus Modestas Kalačiovas (Klaipėda)
Sveiki, jeigu kaip rasote sienoje sumontuoti mediniai bruseliai, plyteliu papildomai klijuoti tikrai nereikia.
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Plytelių montavimas ant sienų katilinėje nebūtinai yra būtinas reikalavimas sienos stabilumui užtikrinti, jei teisingai paruošti profiliai ir gipso kartonas. Jei siena jau yra tinkamai sutvirtinta ir suprojektuota laikyti svorį, plytelės suteikia estetinę vertę bei papildomą atsparumą drėgmei, tačiau jos savaime nedidina apkrovos laikomojo gebėjimo.
Jeigu ketinate kabinti vandens boilerį, svarbiausia užtikrinti, kad jis būtų pritvirtintas prie tvirtos konstrukcijos, o ne tiesiog tik prie gipso kartono. Patikrinkite, ar yra pakankamai tvirtos laikymo konstrukcijos, prie kurių būtų galima saugiai pritvirtinti boilerį.
Jei sienos konstrukcija yra gerai apgalvota su pakankamai tvirtomis medžiagomis ir tvirtinimais, jūsų sienoms nėra būtina naudoti plyteles nebent dėl estetinių arba drėgmės atsparumo priežasčių. Visgi, dėl geriausios praktikos rekomenduojama konsultuotis su patikimais statybos profesionalais, kurie gali objektyviai įvertinti jūsų situaciją ir patarti tinkamiausią sprendimą.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.