1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Pirkt parduot

prieš 1 mėnesį - Vaidas Bosas paskelbė kategorijoje Nekilnojamo turto agentai

3 atsakymai 73 peržiūros

Turiu nekilnojamo turto buta 76kv jurbarke ir sodyba su nameliu zemes sklypas 18aru .butas pilnai suremontuotas .sodyba 7km nuo jurbarko ramioj vietoj ant uztvankos kranto iki vandens 100metru. Noreciau pirkti nama klaipedos rajone ,tik nzn kaip geriau padaryt ar isparduot viska ir tada ziuret ka pirkt ar toesiog gal butu galima keitima koky padaryt su mano priemoka

3 atsakymai

 • Paulius Sakalis (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena. Įsivertinkite turimą turtą, kokią geriausią sumą galite gauti už savo NT objektus ir juos parduokite. Tuo pačiu metu galite žiūrėti ir analizuoti situaciją dėl būsimo turto pirkimo ir objektų, kurie Jums būtų patrauklūs Klaipėdos rajone. Bet pirkimą reiktų atlikti, tik pardavus abu arba bent vieną iš objektų. Sėkmės.
 • Kęstutis (Panevėžys) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki, jei labai trumpai. Viska parduodate, ir tuomet pagal turima sumą nusiperkate. Keitymas gali užtrukti labai, labai ilgai.
 • Inga Saukaitė (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena,

  Rekomenduotina pirma atlikti pardavimus įvardinto nekilnojamo turto, o tada pradėti paieškas Klaipėdoje. Jei kils daugiau klausimų su pardavimu, kreipkitės. Mielai pagelbėsiu tarpininkaujant.
  NT brokerė Inga Saukaitė
  Tel.+37069360114