1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Pagrindiniai įtempiamų lubų privalumai ir trūkumai

prieš 3 mėnesius - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Įtempiamos lubos, montavimas, Vidaus apdaila, remontas

4 atsakymai 176 peržiūros

Sveiki, vis girdime, kad populiarėja įtempiamos lubos. Kokie tokių lubų privalumai ir trūkumai? Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

4 atsakymai

 • Edvino Kamino (Panevėžys) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Labas, privalumu nezinau.Itempiamos lubos, yra lubu imitacija
 • Vidaus Apdaila Vilniuje (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Mano nuomone būtų tokia,kad jos yra rimtų lubų pakaitalas,dar plevėsuoja kai susidaro skersvėjis. Parduodant butą tinkamas variantas,sau deciau gipso lubas arba lyginciau lubas
 • Apdaila Kaune (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki. Privalumai- trigubai pigiau kainuoja,negu montavimas gipskartonio+ spakliavimas dukart+ dazymas dukart. Plius- jums nereikia patiems rupintis medziagu pirkimu ir atvezimu,plius jokiu dulkiu namuose,purvo ir plius- greitai pasidaro,per pusdieni,kai Gipskartonio montavimas+ spakliavimas+ dazymas,gali darytis kelias savaites. Pliusas tame,kad jus galit pasirinkti medziaga- matine,blizgi,satino,naturalaus audinio " Descor", norima spalva ir atspalvi,galit pasirinkti foto spauda,ar norima lubu dekora.
  Minusai- plysta,nuo mechaninio poveikio,negalima ju daryti,nesildomoje patalpoje- tik naturalu audini "Descor". Nors lengvai ilauzti,ar kazkaip mechaniskai pazeisti- galima ir Gipskartonio lubas,pvz- kaimynai apipila vandeniu,stumdami baldus,pazeisti ir panasiai. Tokiu atveju,net Gipskartonio lubas turetumete keisti.
 • Ricardas (Vilnius)
  Galiu pasakyti tiek kad tai be šiukšlių ir greitai montuojami.isidazote sienas ir tada lubos.Tai šiuolaikiškai gražu ir praktišką.