Nuo katilo ateina du vamzdžiai, vienas padavimo, kitas grįžimo, ar gali jie būti viename lygije, ar padavimo turi būti aukščiau?
Nuo katilo ateina du vamzdziai vienas padavimo kitas gryzimo ar gali jie but viename lygije ar padavimo turi but auksciau?5 atsakymai
-
prieš 2 metus Raimondas (Vilnius)
Jei šildymo sistema turi cirkuliacinį siurblį, tuomet jokio skirtuno, jei sistena su savitakos(samotioko) cirkuliacija, tuomet gal ir gali tūrėti įtakos -
prieš 2 metus Žydrūnas Jurevičius (Vilnius)
Skirtumo nera jokio. Mb zirmunu santechnika vilnius. -
prieš 2 metus NEVADA SV (Kėdainių rajonas)
Gali būti ir viename lygyje, bet rekomenduotina, kad padavimas būtų aukščiau. -
prieš 2 metus MB Katilu Priežiūra (Vilnius) -
Sveiki,eiti į puslapį »
Neturi reikšmės kuris vamzdis bus aukščiau ar žemiau. Gali būt ir viename lygyje.
Pagarbiai,
Katilų Priežiūra
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Katilo padavimo ir grįžimo vamzdžiai gali būti viename lygyje, tačiau dažniausiai padavimo vamzdis montuojamas aukščiau. Tai padeda optimizuoti cirkuliaciją ir užtikrinti efektyvų sistemos veikimą. Padavimo vamzdis aukščiau užtikrina, kad šiltas vanduo natūraliai kyla aukštyn, o grįžęs, atšalęs vanduo leidžiasi žemyn, palengvindamas cirkuliaciją ir sumažindamas siurblio apkrovą. Patikrinkite katilo gamintojo nurodymus ir atsižvelkite į sistemą bei konkretų atvejį, kad priimtumėte tinkamiausią sprendimą.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.