1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Klausimas

Nuo katilo ateina du vamzdžiai, vienas padavimo, kitas grįžimo, ar gali jie būti viename lygije, ar padavimo turi būti aukščiau?

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Santechnikai, santechnikos darbai, Katilų montavimas, remontas

5 atsakymai 246 peržiūros

Nuo katilo ateina du vamzdziai vienas padavimo kitas gryzimo ar gali jie but viename lygije ar padavimo turi but auksciau?

5 atsakymai

  • Dirbtinio Intelekto atsakymas
    Katilo padavimo ir grįžimo vamzdžiai gali būti viename lygyje, tačiau dažniausiai padavimo vamzdis montuojamas aukščiau. Tai padeda optimizuoti cirkuliaciją ir užtikrinti efektyvų sistemos veikimą. Padavimo vamzdis aukščiau užtikrina, kad šiltas vanduo natūraliai kyla aukštyn, o grįžęs, atšalęs vanduo leidžiasi žemyn, palengvindamas cirkuliaciją ir sumažindamas siurblio apkrovą. Patikrinkite katilo gamintojo nurodymus ir atsižvelkite į sistemą bei konkretų atvejį, kad priimtumėte tinkamiausią sprendimą.
    * Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.