1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Namo statyba

prieš 3 mėnesius - Jurgita Dargiene paskelbė kategorijose Architektai, projektavimas, Statybos darbai

13 atsakymų 183 peržiūros

Sveiki,norėčiau sužinoti kokia būtu kaina mūrinio namo 100 kv.ir dar vienas klausimelis,esamo namo projekto koregavimo kaina .Ar geriau nauja projekta pirkti ?Ačiū

13 atsakymų

 • UAB "Infrastruktūros plėtra" (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena,
  atsakant į klausimą dėl esamo namo projekto koregavimo, atkreipkite dėmesį, jeigu nebuvo gautas statybą užbaigiantis dokumentas pagal parengtą namo projektą (galiojantis statybą leidžiantis dokumentas), atliekant esminius ar neesminius statinio projekto sprendinių keitimus projekto sprendinių keitimai, papildymai ar taisymai neatitinka projekto sprendinių, projektas turi būti pakeistas (parengiant naujos laidos projekto sprendinių dokumentą (-us)) iki statybos užbaigimo procedūrų (prašymo išduoti statybos užbaigimo aktą pateikimo ar deklaracijos apie statybos užbaigimą surašymo) pradžios.
  Keitimus turi atlikti projektą parengęs projektuotojas, arba jam leidus.
 • Saulius (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  SĄMATA

  Dažnai sulaukiame klausimų, kiek kainuoja mūsų statomų namų 1 kv.m. kaina. Pagrįstą atsakymą galėtume duoti tik tada, jei gamintume vieno projekto namą naudodami tą pačią medžiagų komplektaciją. Kadangi statome pagal individualiai klientų pasirinktus projekus, pagal jų pageidaujamas medžiagas bei iki jų pageidaujamo statybos užbaigtumo – toks atsakymas „kiek kainuoja namo 1 kv.m.?“ visiškai neatitiktų realybės.

  Kiekvieno namo sąmata priklauso nuo labai daug dedamųjų. Daug įtakos turės koks bus projektas, sienų „sumuštinio“ sluoksnių kiekis ir sudėtingumas, kiek kv.m. name bus pertvarinių sienų, ar bus gyvenama mansarda (nuo to priklauso šiltinimo ir sandarinimo dabai), stogo konstrukcijos sudėtingumas (kuo daugiau stogelių, šlaitų, kampų, bokštelių, kaminų – tuo darbo sanaudos didėja), kokią rinksitės lauko ar vidaus apdailą. Todėl vienam projektui paskaičiuota 1 kv.m. kaina gali dvigubai skirtis lyginant su kito projekto 1 kv.m. kaina.

  Tiksli sąmata įmanoma tik pateikus tikslius projektus (namo, elektros, šildymo, vandentiekio/kanalizacijos, interjero), ko dažniausiai klientai neturi. Preliminari sąmata gali duoti šiokį tokį suvokimą, tačiau visiškai tikslių išlaidų (ar investicijų) ji neatspindės.
  Daugiau info tel 864395072
 • UAB Plokštinių pamatų meistrai (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Jurgita,

  sulauksite tikslesnių atsakymų ir pasiūlymų, jei sukonkretinsite užklausą:

  - Kokį projektą turite omenyje? Architektūrinį ar konstrukcinį? Tarkime, jei norite koreguoti architektūrinį projektą, o pakeitimai minimalūs, jums pigiau jį pakoreguoti. Jei pakeitimai kardinalūs, galbūt reikės rengti naują projektą. Geriausia būtų, jei kreiptumėtės į projektą rengusį architektą, kuris su juo yra gerai susipažinęs ir korekcijoms skirtų mažiausiai laiko. Jei visgi norite koreguoti konstrukcinį projektą arba namo statybai jau yra gautas statybos leidimas, jūs turite konsultuotis tiek su architektais, tiek su konstruktoriais, tiek su statytojais ir kartu ieškoti geriausio sprendimo. Visos projekto dalys turi derėti, tad greičiausiai pakeitimus reikės daryti visuose projektuose.

  - Mūrinio namo kaina priklauso ne tik nuo kvadratūros kiekio, bet ir nuo energetinės klasės, kuria norima pasiekti, bei pačio projekto sudėtingumo. Jei name naudojami gana standartiniai sprendimai, galite tikėtis vidutinių rinkos kainos. Priešingu atveju tikslesnę kainą sužinosite tik pateikusi projektą statytojams.

  Detaliau dėl jūsų atvejo kviečiame susisiekti jums patogiu būdu: danas@karkasiniunamumeistrai.lt, 8 616 34981 arba susitikimo metu. • Vyacheslav Zhuravlov (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  исходя из опыта цена постройки кирпичного дома в среднем около 400-500 евро за 1м2
 • Lilija Putnienė (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Kainos priklausys nuo architektų pas kuriuos kreipsitės. Jos gali sviruoti.
  Dėl koregavimo: jeigu koreguosit kartotinį projektą, kreipkitės į jų autorius, turėtų būti pigiau nei naują pirkti. Jeigu su kartotiniu projektų kreipsitės į kitą architektą, tai bus tas pats kas ir naujas projektas. Kas jums geriau ar kartotinis projektas, ar naujas - atsakysit tik jūs pati. Naujas projektas bus pritaikytas jūsų sklypui, jūsų poreikiams. Kartotinį, jeigu rinksitės pati, be architektų konsultacijos, galit nepataikyti į sklypo orientaciją, į sklypo ypatumus ir jį gali tekti koreguoti.
 • Ignas Talalas (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Kaina priklauso nuo projekto sudėties ir užduoties architektūrai. Kad pateikti konkretų komercinį pasiūlymą pirma turiu išsiaiškinti jūsų poreikius, aptarti išplanavimo ir architektūros sprendimus (kokio rezultato siekiate investuodami į statybas), įvertinti sklypo situaciją (vieta, aplinka, komunikacijos), specialiąsias sąlygas (jei tokių yra) ir kt. Preliminari individualių gyvenamųjų kaina oreantacijai prasideda nuo 35 Eur/kv.m. Kviečiu susitikti su turimais sklypo dokumentais, viską aptarti, tuomet galėsiu pasakyti ir konkrečią kainą, pagal konkrečią situaciją, bei atsakyti į antrąją klausimo dalį.
 • Aleksas (Vilnius)
  Laba diena,

  Turime projekta labai grazaus sveicarisko tipo namo. Kaina 2000. Galime ji pastatyti. Kvadratinio m kaina be irengimo 195 eurai. Jums bus daug problemu projekto paleitimu suderinimui.
  Kokioje vetoveje planuojate statybas?
 • Žybartas Nomgaudis (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki. Mūrinio namo kaina butų nuo 500 Eur/kv.m. Tai labai nekonkretus skaičius. Kaina tiesiogiai priklauso nuo labai daug faktorių: pamatų, sienų apdailos, stogo tipo ir, pagaliau, nuo statomo namo vietos.
  Jei su projektu namo statybai yra gautas statybos leidimas ir korekcijos nėra didelės, siūlčiau koreguoti projektą pas tą patį architektą. O jei statybos leidimo nėra ar korekcijos labai didelės, o tuo labiau nėra statybos leidimo- mano patarimas būtų projektuoti kitą namą. T.y. nepirkti namo projekto be statybos leidimo Jūsų sklype. Tokios paslaugos kaina- apie 2000 eurų (pilnas komplektas).
  Pagarbiai, Žybartas (860027801)
 • Linas Pikšrys (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  1400 eurų architektūros dalis (SA)
  600 eurų konstrukcijų dalis (SK)
  300 eurų vandentiekio ir nuotekų šalinimo dalis
  150 eurų energetinio naudingumo skaičiavimas
  300 eurų elektrotechninė dalis
  + topografinė nuotrauka
  + žyminis mokestis VMI už statybą leidžiantį dokumentą

  jei kitas dalis turite tereikės SA IR SK dalių ir EN skaičiavimo

  jei norite kooreaguoti projektą, kainos klauskite projektuotojo.
  sutaupysite 2-5% sąmatinės vertės, bet turėsite kompromisinį variantą galimai Jus ir tenkinantį.

  linkime išmintingo sprendimo įgyvendinant savo svajones
 • MB Statybų bosas (Utenos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba,

  kainai pasakyti reikia projekto, kad žinotume kokios darbų apimtys, kokios bus naudojamos medžiagos, jų kiekiai ir pan.
  Dėl projekto. Jūs jau turite projektą, statote namą ir norite jį koreguoti? Labai neaiški situacija :)

  Irmantas +370 682 38444, Staybų bosas. www.statybubosas.lt
 • Lauras Paulauskas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Manau turėtumėt suprasti kad pasakyti kiek kainuos namo statyba nežinant ką statyti būtų per daug apstraktu. Bet dėžės stayba kainuoja apie 300-400eu/kv.m. antra tiek kainuoja įrengimas.
  Jei projektas koreguojamas daugiau nei 1m nuo esamų gabaritų reikalingas naujas statybos leidimas. Nežinau ką reikia koreguoti negaliu jums atsakyti ir kainos.
 • Evaldas Zmejauskas Zmejauskas (Kaunas)
  pirmojo klausimo reiktu patikslinimo cia statybos kaina ar projekto ?
  antras klausimas jei jums reikia projekto su statybos leidimu ar vienu, ar kitu atveju kaina prasideda nuo 2500 euru
 • Ineta (Alytus) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  laba diena,
  naujo gyvenamo namo projekto kaina 2100e, čia su visomis privalomomis dalimis. Papildomai nieko nereikėtų užsakinėti.