1. Paslaugos.lt
  2. » Klausk profesionalų
  3. » Klausimas

Mobiliųjų aplikacijų licencijos kaina

prieš 1 mėnesį - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

2 atsakymai 52 peržiūros

Norima sukurti mobilia aplikaciją, kuri yra panašaus sudėtingumo kaip m-ticket Vilniaus programėlė. Taip pat, kiek galėtų kainuotų panašios programėlės sukūrimas, aptarnavimas, licencija metams? Rašau bakalauro darbą ir diegiu programėlę įmonėje, tačiau labai sunku nustatyti tikslia kaina. Gal kas pades :)

2 atsakymai

  • Ignas Bagdonas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
    Tikslios kainos neįmanoma nustatyti kol projektas neįgyvendintas. Galima tik labai apytikriai įsivertinti visus kaštus, tačiau jie gali svyruoti pakankamai daug. Viskas priklauso nuo technologijų pasirinkimo, vartotojų skaičiaus, duomenų kiekio ir t.t.
  • Edgar Žigis (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
    Aš tai patariu mesti šį darbą, kadangi tai darbas ne vienam žmogui. Sugaišit tik savo ir įmonės laiką, o gero produkto sukurti nepavyks ypač kai dar nėra patirties. Geriau pradėkite nuo paprastesnių darbų, o dar geriau - įsidarbinkite į kokią nors įmonę kur išmoksite geros programavimo praktikos, nes freelancinimas esant žaliam programuotojui atneša tik žalos.
    P.S. aš irgi pamenu kai į mane kreipdavosi sukurti "paprastą app panašų į instagram", tai su tokiais geriau neprasidėti :)