1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Lango keitimas. Kaip greitai pakeičiamas senas nauju?

prieš 6 mėnesius - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Langai, durys: gamyba, montavimas

2 atsakymai 114 peržiūrų

Sveiki, norime pakeisti vieną langą močiutės bute. Kaip greitai vykstą visa procedūra? Seno išėmimas, naujo įdėjimas? Ar po naujo lango pastatymo galima iškart nakvoti tame kambaryje? Kokie paruošiamieji darbai turi būti atlikti buto savininkų? Kiek maždaug kainuoja tipiškas sovietinio daugiabučio lango pakeitimas?

2 atsakymai

 • Vitalis Lapienis (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Labas , a) paskambinat nuo 7.00 iki 22.00 tel. 869954548; b) pasakote gatvę ir namo nr., pasakysiu tiksliai kainą su ar be apdailos; c) iki šeštadienio vakaro užsakote - kitą penktadienį mes į sandėlį gauname langą ir jau kitai savaitei planuojame montavimą su apdailos darbais (tą pačią dieną); d) iš Jūsų paprašysiu tik laisvą priėjimą prie lango :) Maždaug kaina blokiniame name (virtuvinis su montavimu, lauko ir vidaus palange, 5 metų garantija ir sąskaita faktūra 195 eur. + 50EUR. APDAILA =245 EUR. IR kambario didysis 295 eur. su palangėmis + 70 eur. apdaila = 365 eur. ir vakare einate miegoti :)
  Geras atsakymas
 • UAB "JUSTIGNA" (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki, visų pirma turite su mumis susisiekti. Tuomet sutariame Jums patogią apžiūros-matavimo datą bei laiką. Susitinkame vietoje, apžiūrime, suskaičiuojame. Jeigu pasiūlymas Jums atrodo tinkamas iškarto pildome sutartį ir nuo sekančios dienos prasideda langų gamyba.
  Gamybos terminas: užsakant langus nuo š.m. Gruodžio mėn. 10d. gamyba truks iki 2019.01.14-24
  Tuomet deriname su Jumis montavimo laiką.
  Miegoti galite iškarto po sumontavimo.
  Lango pagal Jūsų pateiktus matmenis kaina su montavimo darbais apie 200Eur. apdailos darbai derinami atskiru susitarimu.
  Mūsų kontaktai: Mob. tel.: 8 618 86091
  El. paštas: info@justigna.com