1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Koks stalviršis atspariausias ir geriausias

prieš 25 dienas - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Baldų gamyba, Baldų projektavimas, dizaineriai, Prekyba baldais

2 atsakymai 44 peržiūros

Renkamės virutvinį stalviršį. Labai norime lieto akmens. Tačiau nežinome, kuris atsparesnis trintčiai, įbrėžimams? Renkamės tarp marmuro, granito,kvarco ir akrilo(dirbtinio akmens). Lauksime patarimų.

2 atsakymai

 • Dizainerė Audronė Baldai-Interjeras (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki, stalviršis virtuvėje pasirenkamas pagal projekto niuansus ir poreikį. Ar virtuvė kampinė, ar palangė sujungta į vieną visumą su peraukštėjimais, ar vienoje plokštumoje ir pan.
  Natūralaus marmuro aplamai naudoti virtuvėje negalima, natūralus granitas naudojamas tik tinkamai jį įhermetinant, kad nesugertų jokių skysčių (be to, granitas labai trapus).
  Plačiausiai naudojami sintetiniai stalviršiai, sukurti būtent virtuvėms - kvarcinis Technistone (čekai) siūlomas geromis kainomis. Jis yra blizgus arba matinis, ploniausias luitas 2 mm. Iš liejamų siūlyčiau Durastone, kuris suteikia galimybę turėti besiūlius variantus, tačiau yra minkštesnis, laikui bėgant susibraižo, bet labai lengvai atpoliruojamas namų sąlygomis, galima tai padaryti patiems per keletą minučių. Jei domintų - atvykite į mūsų studiją Kaune, kur "gyvai" pamatysite, paliesite visų rūšių stalviršius ir išsirinksite. Dar reikėtų atkreipti dėmesį, kad vieni stalviršiai būna visada šalti, kiti kambario temperatūros. Tai svarbu, jei yra sala ar pusbaris, kur geriate kavą. Info 867239882
 • Tadas Narusevicius (Alytus) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sunku pasakyti.Geriausia pas vartotojus teirautis.Forumuose galima rasti atsiliepimų...