1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Kokius mokslus reikia baigti, kad tapčiau muzikos prodiuseriu?

prieš 4 mėnesius - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Muzikantai, dainininkai, grupės, Muzikos prodiuseriai

7 atsakymai 105 peržiūros

Sveiki, norėjau paklausti kokius mokslus/laipsni reikėtu baigti, kad tapčiau muzikos prodiuseriu?

7 atsakymai

 • Grupė Sadūnai (Vilnius)
  Gali būt prodiuseriu ir nebaigęs jokių mokslų.Viskas priklauso nuo tavo sugebėjimų.O gali baigt VDU -Muzikos produkcija ar kažką panašaus ir nieko nepadaryt baigęs.Viskas priklauso nuo žmogaus.Yra dar "Kūrybinės industrijos"
  VGTU ir VDU
 • Eugene Golobokin
  Dėl formalių moklslų būtent Lietuvoje nepatarsiu. Žinau yra studijų programų užsenyje. Patarčiau geriau praeiti apmokymus per internetą, geriausiai su mentor'iu ir galimybe bendrauti vienas-ant-vieno. Kažkokius bendro srauto kursus neabai verta (udemy, coursera ir pan.), nes neturint mokytojo sunkiau priversti save judėt į priekį, plius kylant klausimams visada yra kam atsakyti. Pinigų/laiko atžvilgiu bus daug geresne investicija negu praeinant standartinę studijų programą.
 • Kristina (Ukmergės rajonas)
  Vilniaus kolegija,specialybe Populiarioji muzika.Gana brangi specialybe,bet ten ta tikrai mokina.
 • Muzikantai Grupė Banga (Jonavos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Gerų prodiuserių, orentuotų laike, sutuacijoj, gebančių jausti ne tik pelno šaltinį, bet ir tikrus talentus yra ne taip ir daug Lietuvoj.Publika ,,maitinama" abejotinų gebėjimų(duomenų) ,,žvaigždėmis", kurių atlukimai ,,pritemiami" Lapių ,,fabrikėjyje'.Būti geru prodiuseriu-nepakenktų ir muzikinis išsilavinimas,psicholigijos,etikos,kultūros,dizaino ir pan. Kursai.Arba turėti pagalbininkų-patarėjų. Neprošal ir buhalterijos,menedžmento kursas.
  Pačiai dažnai tenka stevėti gan liūdną vaizdelį brukant pigų produktą ir formuojant tautos skonį ir supratimą muzikos srityje.Reiktų atsigręžti į mūsų kai.ynus latvius,estus.Jie stipriai mus aplenkė.Samanta nėra jų ,,Diva''.
 • Arminas Boguševičius (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Jokiu. Negaisk laiko formaliam svietimui. Pridiuseris kuriasi pats sau darbo vieta tad savarankiskumas svarbu. Gali pats pasiimti knygas ir mokintis. O konsultacijoms pasisamdyti koki kompozitoriu/prodiuseri. Svarbiausia savidisciplina, igimtas polinkis i kuryba ir sveikos ausys visa kita isugdoma. Ir butinai perskaitik muzikos vadybos knyga jei neturi draugo vadybininko tai 50% laiko teks skirti vadybai.
 • Styginių kvartetas (Vilnius)
  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje yra tokia studijų programa. Jei neklystu, ji vadinasi "Kultūros vadyba".