1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Klausimas

Kokio storio betono sluoksnis būtų pakankamas kiemo sandeliukui?

prieš 8 mėnesius - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Betonavimo darbai, betonavimas, Statybos darbai

9 atsakymai 242 peržiūros

Sveiki sandeliukas 7m x 4m, nieko sunkaus nebus laikoma, motociklas kas bus sunkiausia. Manyciau 10cm turetu uztekti su armatura?

9 atsakymai

  • Dirbtinio Intelekto atsakymas
    10 cm storio betono sluoksnis su armavimu turėtų būti pakankamas jūsų kiemo sandėliukui, kuriame laikysite motociklą. Rekomenduojama naudoti plieninį tinklelį arba armatūros strypus. Tai padės užtikrinti betono tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat verta pasirūpinti tinkamu pagrindo paruošimu ir drenažo sistema, kad būtų išvengta drėgmės kaupimosi po betonu.
    * Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.