Katile prakiuro vandens vamzdis ir sunkias vanduo viduje. Jei is visos sistemos, radiatoriu, isleistume vandeni, ar galima katila kurenti?
Sveiki. Katile prakiuro vandens vamzdis ir vis po truputi sunkiasi vanduo viduje. Jei is visos sistemos, radiatoriu, isleistume vandeni, ar galima toki katila kurenti? Tustiems radiatoriams nepakenks?11 atsakymų
-
prieš 2 metus tranas3 (Vilnius)
Jei nori kad troba susprogtu, ir zmones užmušti, gali kūrenti sausa katila. Mb zirmunu santechnika. -
prieš 2 metus Dainius Kontrimas , lankytojas
Jeigu klausimas tik "ar nepakenks radiatoriams", tai tikrai nepakenks, su sąlyga, kad katilas bus visai tuščias, kad nesusidarytų vandens garas. Kitas klausimas - kokia prasmė jį sausą kūrenti? Juk katilo paskirtis yra kaitinti būtent vandenį, o ne orą aplink. -
prieš 2 metus alfa55 alfonsas , lankytojas
Matau kad profai nesuprato apie koki katila eina kalba, gal ten jokiu siurbliu nera,savadarbis gali buti, arba nebutina,jei vamzdziai storasieniai, nieko su juo neatsitiks, jei keleta kartu pakurensit, neklausykit asu, negalima jei katilas ismanus, kitaip tariant siuolaikiniai vienkartiniai s, kur vanduo sienelese, -
prieš 2 metus Mantas Ragauskas (Alytus) -
Koks tikslas kūrenti ? Tik apie katilą šilta bus. Radijatoriams tikrai nepakenks, jaigu sistema tuščia. Jaigu katilo neremontuosit, kūrenkit. Arti katilo, degių medžiagų nelaikykite.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus MB ŠERNIUKAI , lankytojas
Katilo be vandens kūrenti negalima. Sudeginsite katilą, didele gaisro tikimybė -
prieš 2 metus MB Katilu Priežiūra (Vilnius) -
Jokiais budais! Sudegs netik katile esantis siurblys bet galimai persiduos i plokste ir sudegins plokste.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Giedrius V. (Panevėžys)
Be vandens katilo kūrenti negalima . -
prieš 2 metus Rimvydas Šumskis (Panevėžys) -
JOKIU BŪDU!!!!!!!eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Tomasz (Vilniaus rajonas)
Aišku kad ne galima be vandens kūrenti.prades garai eiti ir gali susprogti.nejuokaukit. katilo ne suvirinsi viena išeitis keisti katilą. -
prieš 2 metus pranas (Vilnius) -
Kategoriškai,NE.eiti į puslapį »
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Ne, katilo kūrenimo, kai šildymo sistema yra tuščia ar dalinai užpildyta, negalima vykdyti. Štai priežastys:
1. Katilo pažeidimai: Katilas turi veikti su užpildyta ir uždaroma sistema, kad būtų užtikrintas tinkamas šilumos pasiskirstymas bei slėgis. Jei katilui trūksta vandens, jis gali perkaisti ir tai gali sugadinti šilumokaitį ar net sukelti pavojingą situaciją.
2. Radiatorių pažeidimai: Nors radiatoriai gali atrodyti kaip metalo elementai, kurie nepakenks tuštinant sistemą, gali atsirasti korozijos rizika dėl oro patekimo į sistemą. Tai ilgainiui gali pakenkti radiatoriams.
Rekomendacija:
- Nedelsiant sustabdykite katilo veiklą ir neišleiskite vandens iš sistemos.
- Kreipkitės į kvalifikuotą santechniką, kuris gali suremontuoti prakiurusį vamzdį.
- Užtikrinkite, kad sistema būtų pilnai užpildyta prieš vėl pradėdami šildymą.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.