Kas turi mokėti renovacijos mokestį? Nuomininkas ar nuomuotojas
Nuomininkas prašo mokėti renovacijos mokestį tačiau sutartyje apie tai nėra užsiminta. O tariantis dėl nuomos klausimas liko neišspręstas4 atsakymai
-
prieš 8 mėnesius Ingrida Orzekauskiene (Vilnius) -
Mano nuomone, bet 1/3 renovacijos mokesčio turėtų mokėti nuomininkas, kadangi nebeliko, mano atveju, Skuode, komendanto etato ir daugiabučio namo administravimą perėmė UAB "Šilumos tinklai", kurie ir pateikia sąskaitąas už renovaciją. Tačiau, į šią sąskaitą yra įtraukti mokesčiai už laiptinių ir rūsių apšvietimą, kiemsargių darbą ir pan., o tuo nadojasi būtent žmonės, nuomininkai, gyvenantys tuo metu nuomojamame būste. Todėl turėtų prisidėti prie mokesčio.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Vilmantas Ambrulevičius (Vilnius) -
Sveiki...tai savininko problema,kurią bando perkelti Jums....eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Karolina Randakevičiūtė (Kaunas)
Nuomotojas, t.y. Savininkas
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Pagal įprastą praktiką, renovacijos mokesčius turėtų padengti nekilnojamojo turto savininkas, t.y. nuomotojas, nebent kitaip būtų susitarta nuomos sutartyje. Jei sutartyje nėra aiškiai nurodyta, kad nuomininkas turėtų mokėti už renovaciją, tai nuomotojo atsakomybė padengti šias išlaidas. Rekomenduoju perskaityti nuomos sutartį, pasitikslinti, ar nėra kokių nors papildomų susitarimų bei, jei reikia, konsultuotis su teisininku. Be aiškaus susitarimo, nuomotojas negali tikėtis, kad nuomininkas mokės renovacijos mokesčius.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.