Kaip reiktų pajungti šitą kaitlentę?
Sveiki, kaip reiktų pajungti šitą kaitlentę ? turiu trifazio dežutė, bet kaitlentė atrodo lyg būtų vienafazė ?8 atsakymai
-
prieš 3 metus Grazvydas Jucius (Kaunas)
Sveiki, tai ir jungti tik i viena faze. -
prieš 3 metus Peikis (Klaipėda)
Kaitlentės įprastai būna vienfazės, tai yra jos naudoja 230 V fazė-nulis įtampą. Dažnai (ir jūsų atveju) prijungimo laidas išvedamas su galimybe paskirstyti apkrovą dviems ar trims fazėms. Įprastai išvedami atskiri fazės laidininkai kiekvienam kaitinimo elementui dvivietėje - trivietėje kaitlentėje arba, jei vietų daugiau, kaitinimo elementai grupuojami.
Jei linijos automatinio jungiklio ir instaliacijos laidų skerspjūvis pakankamas, galima drasiai jungti tokią kaitlentę prie vienos fazės.
Esant trifaziam įvadui prijungti galima išskirstant fazes. Toks jungimas leidžia paskirstyti apkrovą fazėms kai naudojamos kelios kaitlentės vietos. Tai taip pat gali būti aktualu vietose kur nepatikimas elektros tiekimas - dingus vienai fazei liks bent dalis kaitlentės veikianti. SVARBU suprasti, kad išskirstant fazes kaitlentė lieka vienfazė ir nors fazių laidininkams srovė pasidalina, nuliniam laidininkui tenka suminė visų fazių srovė, todėl jo skerspjūvis turi atitikti maksimalią bendrą kaitlentės galią arba kiekvienai prijungiamai fazei turi būti atvedamas atskiras nulio laidininkas. -
prieš 3 metus ARMANDAS (Kaunas)
Paziurekit kaitlentes dugne ar ji padaryta veikti ant vienos fazes (schema taipat ant kaitlentes apacios) ir junkit kaip vienfaze. Nes dazniausiai galima jungti ant dvieju faziu arba vienos. -
prieš 3 metus Dmitrij (Vilnius)
Здравствуйте! На оборотной стороне должна быть схема подключения, вам лучше ориентироваться на эту схему. Спасибо! 🙏 -
prieš 3 metus Donatas (Kaunas)
Jeigu kyla tokie klausimai, tai vienareikšmiškai kviestis profesionalų elektrika. -
prieš 3 metus Zbignev Chveduk (Vilnius)
Reikia atskirti ruda ir juoda laida ir pajungti prie atitinkamu laidų dežuteje melyni ir įžeminimo laidai tai pat. Čia bus pajungta prie dvejų fazių.Jeigu pakeisit laida nuo plytos i penkiagisli ir pajungsit prie atinkamu spalvų tada bus trifazis pajungimas.Sekmės.
-
prieš 3 metus Vincas Margevicius (Palanga)
O jei laidai tik sudubliuoti delkvadraturos o kaitlente vienfaze????? vrombins.
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Kaip matyti iš nuotraukų, kaitlentė turi tris laidus: juodą, rudą ir mėlyną, kas paprastai rodo vienfazį pajungimą.
1. Juodas laidas - tai fazinis laidas. Jį reikia prijungti prie L (fazės) jungties.
2. Mėlynas laidas - tai nulio laidas. Jį reikia prijungti prie N (nulinės) jungties.
3. Žalias/geltonas laidas - tai įžeminimo laidas. Jį reikia prijungti prie įžeminimo simboliu pažymėtos jungties.
Rekomenduoju patikrinti, ar elektros tinklas tinkamai suredukuotas ir ar naudojami atitinkami saugikliai.
Jei turite tri-fazį maitinimo šaltinį, tačiau jungiate vienfazę kaitlentę, būtinai naudokite tinkamą adaptacijos metodą, o geriausia būtų kreiptis į kvalifikuotą elektriką, kad išvengtumėte bet kokių problemų ar pavojų.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.