1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Ka deti ant medinės perdangos, norint sumažinti garsa vaikstant antrame aukste?

prieš 10 dienų - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Vidaus apdaila, remontas

3 atsakymai 54 peržiūros

Ieskau patarimu ir patirties turinciu žmonių. Klausimas toks, ka geriau/blogiau deti ant medinės perdangos (jau issuktos plokstes), norint sumažinti garsa vaikstant antrame aukste? Internete matau hunton selencio plokstes, gal yra ir kitu gaminiu? Pasidalinkit patirtimi. P. S. 2a nebus šildomų grindu

3 atsakymai

 • Darius (Panevėžys) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Https://www.sveikastatyba.lt/prekiu-katalogas/steico-universal-izoliacine-plokste/
 • Darius R. (Kaunas)
  Pas mus deda tarp plokštės ir pagrindinių sijų įvairiai, ta pačia gkp profilio lipnia juosta, arba medžio plaušo minkštos plokštės juostas pjausto kad pakišti tarp sijos ir plokštės... Kitas smuginį garsą sušvelninančias akustines medžiagas. Taip pat ant juodgrindžių iš plokščių, galima papildomai kloti grindinio gipso sluoksnį.

  Skandinavai turi savo detales, jie naudoja spec. klijus tam reikalui, tutelėmis, kuriais tarpusavyje suklijuojamos plokštės su špuntais suleidžiant, pilnai užpildant tiek kad sujungus plokštes išsiveržtų klijai per visą siūlę į paviršių, kur perteklius nuvalomas, gerai padarius sumažinamas iki min.girgždėjimas, tais pačiais klijais gan gausiai tos pačios plokštės priklijuojamos prie pačių sijų, ir papildomai persukamos varžtais. Specialus klijai atlieka kartu tarpinės vaidmenį tarp plokštės ir sijos.
  Kur reikia padidintos izoliacijos, ant tu pačių plokščių iš viršaus papildomai dedasi 3-4cm grindinės kietos vatos, ant kurios atskirai vėl klojasi plaukiojančios plokščių juodgrindės suklijuotomis špuntinėmis jungtimis, kurios tvirtinasi tik patalpos perimetru į tašelį, tašelis savo ruožtu taip tvirtinamas klijuojant tais klijais, ir persukant varžtais. Vėliau eina grindų dangos su papildomu liginamuojų akustininiu pasluoksniu..
  Taip pat kad perdanga dirbtu nuo garso, turi būti atitinkamai įrengtas ir atskiras lubų karkasas 1a aukšte. Lubų karkasas atitraukiamas nuo pagrindinių sijų apie 1,5-2,5 cm, per spec. kabliukus-"armortizatorius" I-Beams sijoms, ar medžio masivo sijoms. Aišku nepamiršti perdangos tarpsijų užpildyti netaupant min. vatos atitinkamu sluoksniu.
  Neturint kabliuku ir spec tvirtinimo detalių, galima mėginti "improvizuoti" lubų karkasą atitraukti su reguliuojamais varžtais atitinkamo ilgio, ne tas pats kas spec. detalės, bet vis šis tas, turint laiko ir darantis pačiam, neturint spec. detaliu, galima prie sijų šono prie pat sijos apačios sukti papildomai tašelius 45x45, 50x50 per tarpine gkp profiliams, arba naudojant plona minkšta medžio plaušo plokšte vietoj tarpinukės, arba to paties grindinio, arba iš bėdos paprasto GKP juostas . Ir prie to atskiro tašelio sukant lubų karkasą tvirtinti taip pat atitraukiant apie 1,5-2,5cm.. Išmėtant varžtus šachmatiškai, taip kad nesutaptų tose vietose su to papildomo tašelio tvirtinimo prie sijos varžtais.

 • FENIRA, UAB (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,

  Eliminuoti garsą nėra jokių šansų nes balkiai patys savaime girgžda vaikštant nuo gaunamos apkrovos.