1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Įtrūkimų sienoje šalinimas

prieš 1 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Vidaus apdaila, remontas

11 atsakymų 1008 peržiūros

Ar egzistuoja kažkokios priemonės ir koks nors nebrangus būdas įtrūkimams namo vidinėse sienose pašalinti? Ar įmanoma kaip nors užmaskuoti įtrūkimus neperdažant visos sienos?

11 atsakymų

 • Spalvos Vizija (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,

  Pirmiausia siūlytume pabandyti išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių galėjo įvykti trūkimai (Nauja statyba, netinkamas sienų dangos parinkimas (tinkas - gkp), muro - pamatų problemos ir pan.). Dažniausiai sienų trukimai atsiranda dėl skirtingų medžiagų panaudojimo statybos metu (muro ir Gkp derinys, muro - sąramos jungimas, Gkp lubų ir muro sienų jungimas). Taip pat galimi ir kiti faktoriai kaip per didelis tinko sluoksnis, netinkamai paruoštas paviršius apdailos medžiagoms ir pan.
  Skirtingiems trukimams naudojamos skirtingos technologijos, įrengiamos šešėlinės siūlės, klijuojamos popierinės juostos ar stiklo audinio tapetai.
  Pigiausias galimas sprendimo būdas jūsų atveju, kai situacija yra nežinoma, manau yra įtrūkimo vietos padažymas. Trūkimui neatsinaujinus savaitės begyje, galėsite džiaugtis greitu remontu. Jei remontas darytas neperseniausiai, šiuolaikiniai kokybiški dažai leidžia pataisyti sieną jos neperdažant. Visos kitos priemonės dažniausiai baigiasi bent kelių dienų remonto darbais ir pilnu sienų perdažymu.  Spalvos vizija
  Jūsų komanda
 • Migesta
  Reikia pakonkretinti kokioje vietoje atsirado itrukimas asiuskite nuotraukas (andriussobol@gmail.com) išorinės sienos ar vidines pertvaros ar skirtingu medžiagų sudurimas?
 • Darius Buteikis
  Sveiki, neperdazant nelabai gausis uzmaskuoti. Reikėtų pradėti nuo trūkumo priežasčių šalinimo, sutvarkyti trukius ir perdažyti. Dar priklauso kokia siena ir panašiai, bet pirmas žingsnis trūkumų priežasčių šalinimas, nes jei tik truputį patvarkysit ir uzdazysit, tai greitu metu vel truks
 • Venza
  Sveiki,

  Trumpiausias kelias iškviesti profisionala ir pasisitengti nustatyti itrukimo priežasti.
  Žinant problema atsiras keli jos sprendimo variantai.
  Kelia iveiks einantis.
 • Nauris (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Nerasinesiu apie vandeny , reiketu sutvarkyti itrukima ir uzklijuoti elastinga tapeta pagal dizaina.
 • UAB Statnera (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Siulome naudoti stiklo audinio juosta.kokybe 100%
 • Linas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,
  jei sujungimuose nebuvo armuojama, tai normalu, kad sienos sutrukinejo. Viskas priklauso prieš kiek laiko buvo darytas remontas. Jei neperseniausiai ir šiuolaikiški dažai, tai rekėtu užarmuoti, paglaistyti ir galima dažyti, išdžiuvus neturėtu matytis. Jei buvo dažyta senai, tai skirtumas spalvos bus, tada rekomenduojama dažyti visą sieną.
 • Egidijus Razmas (Klaipėda)
  Vienas is variantu isdauzyti aplink itrukima tinka, nugruntuoti ir paklijuoti gipso kartona. Aplink itrukima gipsas turetu buti 10 cm plocio. Armuoti ir nuglaistyti. O del perdazymo tai priklauso nuo dazu, gal uzteks padazyti tvarkoma vieta.
 • Būsto Ranga (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Priemonės, ir nebrangios įtrukimams užtaisyti yra, tačiau jei tai bus daroma ant jau dažytų sienų, tai per savo 15m. darbo patirtį, nei mačiau nei girdėjau dar tokio užglaistymo, užtaisymo, kuris ir tarpus, įtrukimus paslėptų ir dar tuom pačių taip gražiai ir tiksliai pagal ęsamą spalvą susilietų, kad net dažytį nereikėtų :-). Jei kas radote tokią technologiją, jūs beveik milionierius, o dažytojai, gali keisti savo specialybę :-)
 • Aidas+Antanas (Kaunas)
  Galima tai padaryti ir neperdažant visos sienos - įtrūkimą užšpakliuoti pagal technologiją, o poto tereikia kreiptis į dizainerį, kad padarytų dekoro projektą iš kelių linijų, kurių viena eitų per tą įtrūkį. Ir viskas! ;-)
 • Eugenijus (Klaipėda)
  Jaigu įtrukimas minimalus tai galima jį uztaisyti specealiu aerozoliu. Jaigu įtrukis didesnis reiketu klijuoti popierine juostele, ja uzglaistyti, nuslifuoti, ir uzdazyti. Perdazyti reiketu visa siena, cia kaip pageidaus uzsakovas.