Išėjimas iš darbo esant biuleteniui
Sveiki,Jau yra pateiktas ir abiejų pusių pasirašytas prašymas išeiti iš darbo. Tačiau man atliks operaciją ir duos biuletenį iki paskutinės darbo dienos (būsiu biuletenyje 5 dienas). Ar galiu taip ir būti biuletenyje ir paskutinė diena bus tada, kada ir turi būti ar procesas gali nusikelti į priekį?
4 atsakymai
-
prieš 3 metus Mindaugas (Kaunas) -
Laba diena,eiti į puslapį »
jei pasirašytas apbiejų šalių susitarimas baigti darbo santykius tarkime konkrečią, kad esant "ant biuletenio" tai paskutinė darbo diena ir bus ta nurodyta prašyme. Aišku darbuotojas turi kažkokiu būdu ( el. parašas) pasirašyti darbo nutrakimo dokumentus, kad būtų pagrindas pilnai atsiskaityti su darbuotoju. Nebent Jūs perašysite prašymą abiejų pusių sutarimu, kad paskutinė darbo diena bus ligai pasibaigus. -
prieš 3 metus Jūratė (Kaunas) -
Laba diena,eiti į puslapį »
Išėjimo iš darbo Prašyme reikia parašyti, kad "prašau atleisti pasibaigus ligai".
Tada paskutinė diena bus po nedarbingumo pasibaigimo sekanti diena. -
prieš 3 metus Advokatas R. (Klaipėda) -
Sveiki,eiti į puslapį »
Paskutinė darbo diena bus iš karto po nedarbingumo einanti diena.
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Jeigu jau esate pateikęs pasirašytą prašymą dėl darbo sutarties nutraukimo ir abi pusės sutarė dėl konkrečios išėjimo iš darbo datos, tai nedarbingumo laikotarpis (biuletenis) paprastai neturėtų keisti šios datos. Darbo santykiai turėtų pasibaigti pagal sutartą datą, net jei tuo metu būsite nedarbingumo būsenoje.
Tačiau rekomenduojama pasikonsultuoti su darbdaviu ar teisininku, kad įsitikinti, jog visa dokumentacija tvarkinga ir nėra kitų specifinių sąlygų, kurios galėtų paveikti procesą. Taip pat svarbu užtikrinti, kad būtų tinkamai atsiskaityta už visas nepanaudotas atostogas ir kitas priklausančias išmokas prieš darbo santykių nutraukimą.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.