1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

InDesign programa (lenteles spalvinimas)

prieš 1 mėnesį - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Grafikos dizaineriai

5 atsakymai 83 peržiūros

Labas vakaras. Užstrigau su InDesign programa ties lentelių spalvinimu ir net nežinau kur kreiptis pagalbos ir kas galėtu papasakot kaip reikia padaryti. Pridedu paveikslėlį prie šio laiško. Gal kas nors galėtu nuosekliai parašyti ką reikia po ko spausti, kad galėčiau susikurtą lentelę nuspalvinti pagal pavyzdį.
Ačiū tiems kas padėsite.

5 atsakymai

 • Linorté Design (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Labai paprastai, tiesiog pasižymėjus lentelę teksto įrankiu (arba norimas jos grafas), eikit į "TABLE" >> "TABLE OPTIONS" >> "TABLE SETUP", ten rasite daug pasirinkimų, pagal norimus kriterijus, kaip užspalvinti norimas grafas. Viršutiniam header'iui "VYRIŠKŲ DRABUŽIŲ DYDŽIAI" pasižymėsit teksto įrankiu visus tuos laukelius, kuriuos norit sulieti ir atsiradus papildomam redagavimo meniu paspausit "MERGE CELLS" (bus toks blokelis su x). Viską tikrai rasite ten vietoje, tik plačiau pasinagrinėkit funkcijas. Nepamirškit, kad lentelėje dirbama žymint teksto įrankiu, ne balta ar kt. rodykle. Paspaudus ant lentelės rodykle, jums prie "TABLE OPTIONS" net nerodys jokių galimų pasirinkimų :)
 • Edvardas Strazdauskas (Klaipėda)
  Labas. Galėčiau papasakoti, kaip tai galima padaryti su adobe photoshop CC. Indesign programos nežinau, bet gal kažkas panašaus į fotošopą būtų.

  Edvardas
  skype: sigalas88
 • Milda Milerė
  Na jau tik ne photoshop.
  Su illustrator tobuliausiai gausis
 • Rolandas Kvaraciejus Rolologo (Druskininkų sav.) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Siūlau naudoti photoshop ar illustrator programą tokiam darbui, o vėliau įkelti į InDesign.
  • MINJO (Vilnius)
   Blogas siūlymas nes InDesign galima padryti tokia pat lentelę.

   O atsakant į klausimą ką spausti tai Youtube pilna pamokų su parodymais ką spausti ir kaip sukurti lenteles: https://www.youtube.com/results?search_query=indesign+create+table