1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Klausimas

Grindinis šildymas: nešyla dvi iš keturių zonų, kodėl?

prieš 4 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Santechnikai, santechnikos darbai, Meistrai į namus

13 atsakymų 6 005 peržiūros

Sveiki, gal turit minciu ar sprendimu kas galetu buti? Neveikia dvi is keturiu zonu grindinio sildymo. Bandziau per kolektoriu nuorinti tai neina nei vanduo nei oras. Pats nesu specialistas bijau atsukineti iki galo debitomacius, gal su jais kas negerai?

13 atsakymų

  • Dirbtinio Intelekto atsakymas
    Kai dvi iš keturių zonų grindinio šildymo neveikia, gali būti kelios priežastys:

    1. Oro kaupimasis sistemoje: Jei nuorinant nei vanduo, nei oras neišeina, gali būti, kad nuorinimo vamzdis ar vožtuvas užsikimšęs. Patikrinkite vožtuvų būklę ir, jei reikia, išvalykite arba pakeiskite.

    2. Debitomačiai arba balansiniai vožtuvai: Jei bijote atsukinėti debitomačius, gali būti, kad jie užstrigę arba neteisingai sureguliuoti. Bandykite juos švelniai pasukti, kad įsitikintumėte, ar jie veikia. Jei nesate tikras, kreipkitės į specialistą.

    3. Zonų vožtuvai: Gali būti, kad zonų vožtuvai yra užsikimšę arba sugedę. Tai gali apriboti vandens tekėjimą į tam tikras zonas.

    4. Siurblys: Patikrinkite, ar siurblys, cirkuliuojantis vandenį, gerai veikia. Jei jis turi problemų, galbūt jis negali tiekti pakankamai vandens į visas zonas.

    5. Šildymo kolektorius: Įsitikinkite, kad kolektorius yra tinkamai sureguliuotas ir sklendės nėra uždarytos. Taip pat patikrinkite, ar be jūsų minėtų dviejų zonų, likusios veikiančios zonos veikia korektiškai.

    Geriausias būdas spręsti šią problemą - pasikviesti specialistą, kuris gali diagnozuoti ir išspręsti problemą tinkamai ir saugiai.
    * Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.