Galvoju pirkti apleista alytnam. Ar labiau apsimoketu bandyti remontuoti kazkaip, ar griauti ir statyti nauja nama?
Galvoju pirkti apleista alytnami. Stogas pries keleta metu naujai apdengtas ir nauji plastikiniai langai sudeti, bet is vidaus viskas labai prasta, sienos sutrukinejusios. Kai kur net matosi kiaurai laukas tiesiog. Ar labiau apsimoketu bandyti remontuoti kazkaip, ar griauti ir statyti nauja nama.9 atsakymai
-
prieš 3 metus Aleksas (Vilnius)
Sveiki
Į šį klausimą galimą tiksliai atsakyti tik turint daugiau informacijos arba apžiūrėjus objektą. Galiu jums pasiūlyti specialisto vizitą, kuris patars ir padės tiek pirmu tiek antru atveju. Vienas vizitas brangiai nekainuoja ir jis kaip taisyklė vėliau atiperka tiek finansiškai tiek kitais aspektais, nes padedama sudaryti darbų grafiką, aptarti esminius laukiančius aspektus ir t.t. -
prieš 3 metus mb jesena (Panevėžys)
Laba diena,gal turitę nuotraukų?Norėtus pamatytį kaip jis atrodo dabar,jei buvę šeimininkai jo nešiltino netvarkė,tai jie labi šalti,sienos spausto popieriaus,ypač skliautai.
868343837 -
prieš 3 metus Statybų ir apdailos meistras (Vilnius) -
Savomis jėgomis pigiau gausis renovuoti, bet iš esmės naujas bus naujas, viską pasidarysite kaip jum norisi, o ne taikysitės prie senos atgyvenos. Tačiau geriausia atspindės pasidarius renovavijos ir naujos statybos sąmatas ir tada matysite kas finansiškai labiau apsimoka.Jei reikia daugiau konsultacijos ar darbų atlikimo maloniai prašau kreipkitės.eiti į puslapį »
-
prieš 3 metus Vedran Stipic (Alytus)
Labas, geriau nugriauti ir pastatyti naują. Galima panaudoti dalį stogo medžiagų ir sutaupyti šiek tiek pinigų ir langų. -
prieš 3 metus Ernestas Plukas (Šiauliai) -
Sveiki. Viskas priklauso nuo finansų ir norų. Bendraja prasme, visada labiau apsimoka statyti naują namą, nes galinis rezultatas gaunasi tokio kurio tikitės, nereikia taikytis prie esamos situacijos. Langus ir stogą visada galima už protingą kainą parduoti. Jei reikės pagalbos renkantis meistrus, prižiūrint darbus ar teisinga kaina įsigyti medžiaga - kreipkitės padėsiu.eiti į puslapį »
-
prieš 3 metus Audrius (Kaunas)
Galima ir rekonstruoti, bet rekonstrukcija kainuoja papildomu pinigu. Reikia ivertinti namo pirkimo kastus, rekonstrukcijos kastus ir tuomet svarstyti. Jei turite klausimu mielai padesim. Tel. 860926276 -
prieš 3 metus WoodMeistrai (Klaipėda)
Sveiki. Griauti ir statyti nauja. Stogo danga ir langus galima panaudoti antra karta.
Pagarbiai -
prieš 3 metus Snieguolė Veželienė (Vilnius)
Sveiki. Nuotraukų gal turite?
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Vertinant jūsų situaciją, pirmiausia reikėtų atlikti išsamesnį esamos būklės įvertinimą. Reikėtų pasikviesti statybos inžinierių arba specialistą, kuris galėtų įvertinti pastato konstrukcijų būklę ir nurodyti, ar galima saugiai remontuoti, ar būtina griauti ir statyti iš naujo.
Jei stogas ir langai jau yra nauji, tai galėtų reikšti tam tikras santaupas, jei pastatą būtų galima renovuoti. Tačiau jei sienos yra smarkiai sutrūkinėjusios ir net nėra pilnai sandaraus tarpo tarp lauko ir vidaus, gali būti, kad nuodugni renovacija bus labai brangi ir ne visada prasminga. Atsižvelgiant į finansinius aspektus ir ilgalaikę perspektyvą:
1. Remontuoti:
- Jei konstrukcijos nėra pažeistos (grindys, sienos turi būti stabilios), galima svarstyti vidaus pašiltinimo, apdailos atnaujinimo ir kitų vidaus remonto darbų atlikimą.
- Tokiu atveju reikalinga investicija būtų mažesnė nei viso pastato griovimas.
2. Griauti ir statyti naują:
- Jei sienos yra smarkiai pažeistos, prasmingiau galvoti apie griovimą ir statybą nuo pamatų, kad būtų užtikrintas ilgalaikis patikimumas ir energetinis efektyvumas.
- Naujai pastatytas namas galėtų būti modernus, energetiškai efektyvus ir pritaikytas jūsų poreikiams.
Reikėtų įvertinti visus remonto ir statybos kaštus, palyginti su jūsų turimu biudžetu ir nuspręsti, kuris variantas ilgainiui bus naudingesnis.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.