1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Enduro 50cc ar yamaha aerox?

prieš 18 dienų - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Motociklų, motorolerių remontas, Prekyba motociklais, Motociklų nuoma

3 atsakymai 52 peržiūros

Patarkit kas geriau ar enduro 50cc??? ar yamaha aerox geru metu ????

3 atsakymai

 • TJ Media (Utenos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Viskas atsižvelgia į turimą biudžetą. Turėjau tiek Yamaha aerox net keletą modelių, tiek Derbi senda modelius, todėl galiu trumpai apžvelgti tiek plius tiek jų minusus
  Yamaha aerox: didelė pasiūla, todėl nesunku susirasti tinkamą variantą, gera rinkos kaina, didelis ir gana pigus dalių pasirinkimas, lengvas variklio perinkimas ir priežiūra.
  Priklausomai ką iš enduro rinksiesi visi variantai labai panašūs, pats turėjau Derbi senda modelį ir buvau labai patenkintas, nes problemų faktiškai turėjau tik su greičių dėže, bet nieko daugiau, svarbu keiti tepalus laiku ir atlieki kitus reikalus, išeidavo pralėkti tiek mieste, tiek miškais turint krosinio tipo padangas. Dalių rasti kiek sunkiau, tačiau asmeniškai gedimų didelių taip pat nebuvo ir važiavo kur kas smagiau.
  Viskas remiasi į biudžetą ir asmeninius norus, jei gali sau leisti siūlau rinktis enduro modelį ;)
 • mindaugas (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Jei turite galimybę važinetis ir lauko , miško keliais, žvyrkeliais ir toks važinėjimas bent kiek domina - enduro. Jei tik asfaltu - patogiau aerox.
 • Motociklų remontas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Žiurint ko jums reikia. Ir kur važinesites 😊