Dėl sąmatas sudaryto dokumento: ar jis yra tinkamas?
Paslaugos Lt. susiradau žmogų kuris man padarė sąmatos dokumentą draudimui,bet jame nėra nei jo pavardės ,nei vardo nei kažkokios tai licencijos kuri patvirtintų jo kvalifikaciją Ar toks dokumentas tiks draudimo įmonių? Ačiū7 atsakymai
-
prieš 2 metus Andrius (Vilnius) -
Sveiki,eiti į puslapį »
is situacijos galima suprasti, kad yra padaryta zala Jusu NT turtui ir Jusu netenkino draudimo ekspertu paskaicuotas zalos ismokos dydis, tokiu atveju Jums reikalinga kreiptis i licenzijuota nepriklausoma eksperta kuris parengtu pilna zalos ivertinimo ataskaita su kuria, jeigu draudimas uzgincija, galite kreiptis i draudimu kompaniju prieziuros tarnyba, jeigu ir tai nepadetu, tada jau i teisma. Taciau, iprastai, po draudimu kompaniju prieziuros tarnybos ginco nagrinejimo, draudimo kopanijos nelinkusios gincyti ju isvadu.
Bet kokiais atvejais, rengiami dokumentai institucijoms pateikti, privalo buti parengti atestuotu specialistu. Samatos be parasu, gali buti tinkamos tik asmeniniam naudojimui.
Tikiuosi mano komentaras buvo Jums naudingas. -
prieš 2 metus Edita , lankytojas
Labai ačiū.tikrai naudingas.Taip už padarytą žalą man draudimas išmokėjo tik 109eur.Po eksperto sudarytos sąmatas kuri buvo įvertinta 378 eur .jie dar pravedė 107eur.,bet nuostolių kuriuos aš patyriau dėl jų darbuotojo nekonpatencijos pasisamdžiusi nepriklausomą ekspertą jie atsisako kompensuoti. Jeigu būtų pervesta bent 300eur iš karto aš tikrai būčiau nieko daugiau nereikalavusi.Bet supratsu kad draudimas Gjensigija ieško kvailių ir esi priverstas samdytis ekspertus.Taip ir toliau rašau skundus -
prieš 2 metus Andrius (Vilnius) -
Sveiki, vadinasi teisingai supratau Jusu situacija. Jeigu norite teisingo zalos atlyginimo, turite eiti tuo keliu kaip, kad Jums nurodziau, kito varianto Jusu atveju nera.eiti į puslapį »
Sekmes Jums
-
prieš 2 metus Andrius (Vilnius) -
Sveiki, vadinasi teisingai supratau Jusu situacija. Jeigu norite teisingo zalos atlyginimo, turite eiti tuo keliu kaip, kad Jums nurodziau, kito varianto Jusu atveju nera.eiti į puslapį »
Sekmes Jums
-
prieš 2 metus Laura Boguziene (Kaunas) -
Teismui reikia atestuoto sąmatininko, kitu atveju nebūtinai, priklauso nuo draudimo kompanijos.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Mindaugas Laučys (Klaipėda) -
Iš esmės tiks, bet jei keliausite toliau su ginču į teismą - tai jau bus problema. Iš esmės sąmatininkas, kuris sutinka oponuoti draudimo pasiūlymą turėtų būti atestuotas.eiti į puslapį »
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Norint, kad sąmatos dokumentas būtų tinkamas draudimo įmonei, jis turi atitikti tam tikrus standartus. Dažniausiai reikalaujama, kad sąmatą pateiktų oficialiai registruota įmonė ar licencijuotas specialistas, o dokumente būtų:
1. Įmonės arba specialisto pavadinimas.
2. Įmonės arba asmens kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas, adresas).
3. Įmonės arba specialisto identifikavimo numeris (juridinio asmens kodas, licencijos numeris ar kt.).
4. Dokumento data ir numeris.
5. Detalizuoti atliktino darbo pobūdis ir kainos.
Jei jūsų gautame dokumente šie aspektai nėra nurodyti, kyla rizika, kad draudimo įmonė jo nepriims kaip oficialaus dokumento. Patartina susisiekti su draudimo įmone ir patikslinti jos keliamus reikalavimus sąmatoms bei pasikonsultuoti dėl gauto dokumento tinkamumo.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.