1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Klausimas

Del grindų šiltinimo: ar prieš betonuojant reikia dar kloti kokią papildomą plėvelę ar užteks tos, kuri yra polistirolo apačioje?

prieš 2 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijose Betonavimo darbai, betonavimas, Grindų klojimas, remontas

6 atsakymai 2 505 peržiūros

Ruošiu grindis betonavimui sutankinau gruntą (żvyrą) paklojau juoda 200 mikronu hidroizoliacine plevele sudejau polistirola eps 100 2 sluoksnius po 5 cm dabar noriu paklausti ar pries betonuojant reikia dar kloti kokia papildoma plevele ar uzteks tos kuri yra polistirolo apacioje ,o gal padariau klaida reikejo pleves apacioje po putplasciu nedeti,o deti virsuje pries betonuojant

6 atsakymai

  • prieš 2 metus Sigitas Asigma (Zarasų rajonas)
    Skiriamajam sluoksniui tarp grunto ir polisterolio naudoti plėvelę nėra gerai,nes ji trukdo drėgmei pasišalinti iš apatinio sluoksnio,geriau naudoti geotekstilę,ar kažką panašaus.Ant polisterolio plėvelė reikalinga,nes betonuojant be jos,vistiek kažkiek betono patenka į polisterolio siūles ir taip susidaro šalčio tiltai,kas blogina šilumos savybės.
  • prieš 2 metus MB Pro-apdaila (Klaipėda)
    Du plėvelės sluoksniai pagal principą būti negali , nes atsiradusi drėgmė ar kondensatas putų polistirole nebeturės galimybės pasišalinti nei į gruntą nei į paviršių betoną. Šiaip tai ant sutankinimo grunto plėvelė nelabai tinka , jei būtų juodgrindis betonas tada tikslinga kloti plėvelė bet būtinai 200mkr.ir tada polistirolas arba pirma polistirolas o po to plėvelė . Šiaip abu atvejai gerai tik jei plėvelė po polistirolu tai vanduo iš betono sutekės į polistirolo ir ilgiau visas sumuštinis džius
  • prieš 2 metus Deividas Visakavicius (Šiauliai)
    Reikia kloti 200 mikronu plėvelę
  • prieš 2 metus Edvinas Edvinas (Panevėžys)
    Jei bus šildomos grindys, tai dėti folijine plevele ir suklijuoti sujungimus su folijine izoliacija, taip atspindės šilumą į viršu ir ant jos tada vedžioti vamzdelius ir tada betonuoti, dar galima ant pleveles sudeti tinkla ploną, kad būtu lengviau santechnikui vamzdelius vedzioti ir netvirtinu jų prie eps ir tada užpilti jau betoną.
  • prieš 2 metus Adas Razma (Vilniaus rajonas)
    Dėkite būtinai po betonu ir dėkite skaidrią , O NE JUODĄ. Juoda plėvelė padaryta iš antrinių žaliavų skleidžia nemalonų kvapą. Aš įrenginėdas šildomas grindis sau ir klijantams, visada kloju skaidrią, nuo 200 mikronų.
  • Dirbtinio Intelekto atsakymas
    Polistirolo plėvelės tiesimas prieš betonavimo darbus yra svarbus šiltinimo ir hidroizoliacijos aspektas. Sprendimas, kur dėti plėvelę, priklauso nuo konkrečios situacijos ir reikalavimų, tačiau štai keletas bendrų taisyklių ir patarimų:

    1. Plėvelė po polistirolu: Jei jau įdėjote hidroizoliacinę plėvelę po EPS (ekstrudiniu polistiroliu), tai yra vienas iš galimų būdų. Šis metodas efektyviai apsaugo EPS nuo galimos gruntinio vandens įtakos ir padeda išlaikyti sausus pamatus.

    2. Papildoma plėvelė viršuje: Rekomenduojama taip pat kloti plėvelę ir virš EPS blokų prieš betonuojant. Tai padeda sukurti papildomą vandens barjerą ir gali apsaugoti cemento sluoksnį nuo drėgmės skverbimosi iš apačios betonavimo metu. Be to, ši plėvelė apsaugos EPS nuo mechaninių pažeidimų betonuojant.

    3. Įrengimo tvarka: Įsitikinkite, kad plėvelės siūlės yra tinkamai užklijuotos arba perdirbtos, kad užtikrintų maksimalų sandarumą.

    Šis papildomas prisauga yra rekomenduojama, kadangi ji gali gerokai pagerinti šilumos ir hidroizoliacines grindų savybes. Jei kyla neaiškumų dėl konkretaus projekto reikalavimų, rekomenduočiau konsultuotis su statybos specialistu, kuris galėtų įvertinti situaciją vietoje.
    * Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.