1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Buto prieziura po palikimo

prieš 12 dienų - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Advokatai, teisininkai

3 atsakymai 31 peržiūra

Laba diena . Po tevu netekties butas atiteko visiems vaikams lygiomis dalimis. Veliau isaiskejo kad palikimu gavome ir skola, bet kai kurie nesumoka savo skolos dalies ir nesirupina savo buto dalimi ,nprisideda prie mokesciu , nesitvarko bute ir tai yra stabdis mums visiems . Ar yra kokia iseitis is musu padeties ? Dekoju

3 atsakymai

 • prieš 10 dienų Julius Paškevičius (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena,

  Prašome susisiekti su mūsų advokatų kontora mob. 8 640 65658 ar el. paštu julius@juliuspaskevicius.lt ir pasiūlysime Jums geriausią variantą, sprendžiant ginčą tarp bendraturčių.

  Pagarbiai,
  Julius Paškevičius

  Mob. 8 640 65658

  www.juliuspaskevicius.lt
 • prieš 10 dienų Eglė (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena,

  Manau, kad išeitis yra, tačiau viskas priklauso nuo daugelio aplinkybių - kiek yra įpėdinių, su keliais iš jų nesutariate, ar tie, su kuriais nesutariate, yra mokūs, kokio dydžio yra skola, koks tai turtas (žemė, butas, namas ar kt.) ir pan. Reikėtų analizuoti konkrečiai Jūsų situaciją ir pateikti geriausią sprendimą :)

  Aš tokiu atveju galėčiau suteikti tik privačią konsultaciją.

  Advokatė Eglė Janulė ejanule@outlook.com
 • prieš 10 dienų Aušra (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Laba diena, svarbu ir tai, ar bute gyvena jūsų minimi asmenys, bet kokiu atveju dalis mokesčių yra skirti savinininkams (pavyzdžiui: už šilumą), tad jei apmokate už juos, galima prisiteisti skolą.