1. Paslaugos.lt
  2. Klausk profesionalų
  3. Klausimas

Ar kai butą perėmiau 2005m su šiuo statiniu, reikia dar įsiregistruoti šį statinį?

prieš 3 metus - Lankytojas anonimiškai paskelbė kategorijoje Advokatai, teisininkai

2 atsakymai 183 peržiūros

Pagalbinio ūkio pastatas iki 20 kv.m pastatytas iki 1970m. Buvo inventorizuotas vėliau. Yra dokumentai.
Ar kai butą perėmiau 2005m su šiuo statiniu, reikia dar įsiregistruoti šį statinį?

2 atsakymai

  • Dirbtinio Intelekto atsakymas
    Jeigu pagalbinis ūkio pastatas buvo pastatytas iki 1991 metų ir turi visus reikalingus dokumentus, tai jūs galite išvengti papildomos registracijos, naudodamiesi senų statybų teisėtumo įrodymu. Kadangi pastatas buvo inventorizuotas ir egzistuoja dokumentai, jis tikriausiai jau yra registruotas VĮ Registrų centre. Vis dėlto, norint įsitikinti galiojančių įstatymų reikalavimais, rekomenduojama patikrinti, ar šis statinys yra įrašytas į Nekilnojamojo turto registrą. Jei jis neįregistruotas, kreipkitės į VĮ Registrų centrą su turimais dokumentais ir prašymu atlikti registraciją.
    * Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.