Ar galima užbetonuoti šildymo sistemos vamzdžius jų nepatikrinus?
Argalima užbetonuoti sildymo sistemos vamzdzius ju nepatikrinus18 atsakymų
-
prieš 2 metus MB Rokenzo (Kauno rajonas)
NEREKOMENDUOJAME -
prieš 2 metus Raimondas Sasnauskas (Kaunas) -
Nerekomenduotina logiškai mąstant,esant nesandarumui bus papildomi darbai ir tikrai iškils daug nesklandumų.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Edgaras Santechnikas (Vilnius) -
Ne negalima reikia daryti hidraulini bandyma ir tik poto jei viskas gerai betonuotieiti į puslapį »
-
prieš 2 metus NEVADA SV (Kėdainių rajonas)
Galima, bet nerekomenduojama. -
prieš 2 metus Germanas (Vilnius) -
Sveiki,eiti į puslapį »
Aisku, kad gilima, kas jums uzdraus netikrinti ?
Bet galima ir pasitikrinti. Nes veliau, jei kils problemu nesuprasite kas kaltas. Mokesite jus.
Papildomai i darbus iskaiciuojamas hidraulinis 50-70eur priklausomao nuo konturu skaiciaus.
Jei klientas atsisako, nenori hidraulinis nedaromas.
-
prieš 2 metus alfa55 alfonsas , lankytojas
Tik vienas atsakymas teisingas, Klaipeda Darius,apie kokius naujus rulonus, apie kokias jungtis eina kalba, profai?? jungciu aplamai negali buti, nei uponor nei hujor, as dirbuu tik su uponor,grindiniam,klausimas sekantis profams, kiek gerai montuoti soildomas grindis ,su daugiasluoksniu, aaaaiiiisskuuu nera problemu,bus atsakymas, vadinasi mazai ziniu, sekmes -
prieš 2 metus Linas M (Vilnius)
Nerekomenduojama. Aišku jei tai grindų šildymas ir vyniota be sujungimų bei nebuvo pažeistas vamzdis, kaip ir nieko blogo nebus.
Jeigu žiūrėti pagal Str bandymas privalomas -
prieš 2 metus stas.petrikas (Vilnius) -
Statybos Reglamentas ir sveiku darbinių santykių logika reikalauja visus ,,slepemus" darbus fiksuoti Aktu,,Pasleptų darbų Aktas" ir Foto ,video fiksavimas.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Darius (Klaipėda)
Jokiu būdu negalima betonuoti be oru užspaustu 3 bar, nes vamzdis pasiplečia turi kur "vaikščiot" paskui. ir apskritai kas per klausimas, čia tas pats kas klausti ar galima važiuoti tuščiomis padangomis -
prieš 2 metus DEILIC (Kaunas) -
Sveiki, negalima.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus MB UGSTA (Vilnius)
Ne. -
prieš 2 metus Rolandas (Kaunas)
Galima jei dirbo profesionalai .
Dar priklauso koks vamzdis naudojamas.jeivPEX rišamas prie tinklo .rekomenduojama užpildyt sistema suslegtu oru .max 3 bar -
prieš 2 metus Justas Gramakovas (Vilnius) -
Ne negalima.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Aurimas Ramoška (Zarasų rajonas)
Jei Uponor vamzdziai ...drasiai galite ... -
prieš 2 metus Metalonga (Kaunas) -
Galima jai rizika apsiima meistras, bet normalioi praktikoi joks meistras be hidraulinio bandymo nebetonuos, nes puikiai supranta, kad nutikus problemai remontuot reikės iš savų lėšų, o ir remontas pasidaro sudetingas.eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus SIARHEI (Vilnius) -
Nė galima.👎eiti į puslapį »
-
prieš 2 metus Frešas (Klaipėda) -
Jei iš naujų rulonų viniota be jungčių ir virinimų iškart išklojus betonuojama rizika maža. Jei išvyniota ir du mėnesius vaikščiojama buvo, nešiojamos medžiagos ir t.t rizika gerokai didesnė. Betkokiu atvėju saugiausia užspaust su azotu.eiti į puslapį »
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Ne, negalima užbetonuoti šildymo sistemos vamzdžių jų nepatikrinus. Prieš užbetonuojant vamzdžius, būtina atlikti jų sandarumo bei tinkamo funkcionavimo patikrinimus. Tai padės išvengti galimų problemų ateityje, pavyzdžiui, nuotėkių ar šildymo sutrikimų. Pasirūpinkite, kad visi sujungimai ir sistemos dalys būtų tvarkingos ir atitiktų projektinius reikalavimus.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.