Ar galima naudotus radijatorius ,kurie be vandens stovėjo 3 mėn. naudoti kitame bute? Ačiū.
Ar galima naudotus radijatorius ,kurie be vandens stovėjo 3 mėn. naudoti kitame bute? Ačiū.5 atsakymai
-
prieš 3 metus Broliai Santechnikai Panevėžys (Panevėžys)
Sveiki, ilgiau nenaudotus radiatorius reikėtų išplauti. Tai galima padaryti prijungiant žarną per padavimą ir atidarius grįžtamą. Plovimui pradžiai galima naudoti "sentinel", po to išplauti vandeniu. -
prieš 3 metus Gintautas (Vilnius)
Galima tik prieš tai gerai būtu juos praplauti. -
prieš 3 metus Saulius Kybartovas (Vilnius)
Galima galėčiau sumontuoti,867939879, ačiū. -
prieš 3 metus Arvydas (Vilnius) -
Galima. Galiu pajungti.eiti į puslapį »
Kont. Tel. Nr. 8 672 54255
Pagarbiai, Arvydas
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Taip, naudotus radiatorius, kurie be vandens stovėjo 3 mėnesius, galima naudoti kitame bute, jei jie yra geros būklės. Prieš montuojant, patikrinkite ar radiatoriai neturi korozijos požymių, ar nėra pažeidimų, kurie galėtų sukelti vandens nuotėkį. Taip pat būtų pravartu juos gerai išvalyti nuo viduje susikaupusių nuosėdų ar rūdžių. Jei abejojate dėl radiatorių būklės, rekomenduotina atlikti vandens slėgio bandymą, kad įsitikintumėte jų sandarumu prieš montavimą naujame bute.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.