Ar galima karkasinį 50 m² namą statyti tik ant betoninių polių (18 vnt., 2 m gylio) be rostverko, jei gruntas – molis?
Ar karkasini nama 50kv m galima statyti tik ant betoniniu poliu be rostverko 18vnt 2m gylio , gruntas-molis ?15 atsakymų
-
prieš 8 mėnesius Kitos paslaugos (Trakų rajonas)
Imanoma. Bet su apšildymu apačioje ir apskaičiuojant visus parametrus ir trukumas iš anksto. -
prieš 8 mėnesius Sigitas Misius (Kretingos rajonas) -
Sveikieiti į puslapį »
Žiūrint kokios panaudos namukas jeigu vasarnamis galime sau leisti , bet jeigu norime ir žiema - vasara naudoti kaip gyvenamą, tai rekomenduočiau su apšiltintu pamatu.
Visada jūsų klausimais atsakysiu -
prieš 8 mėnesius Evaldas Katilius (Alytus) -
Sveiki,eiti į puslapį »
Taip, tikrai galima statyti. Tik tai turi būti atitinkami konstrukciniai sprendimai. -
prieš 8 mėnesius Alvydas Laurinavičius (Ukmergės rajonas) -
Putų polistirolas būtinas,po to betono žiedas su armatūraeiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius Saulius (Druskininkų sav.) -
Sveiki, taip galima. Aisku geriau daryti buti pamatus.eiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius Vytautas Venslovaitis (Šakių rajonas) -
Sveiki, ir taip ir ne. Bet geriau surišti polius bent mediniu rostverku, kad poliai laikytų vienas kitą.eiti į puslapį »
www.modernhouse.lt -
prieš 8 mėnesius Medžio Idėjos (Vilnius) -
“Medžio Idėjos” - Medinių Karkasinių Namų statybininkaieiti į puslapį »
Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais mediniais projektais:
Youtube: Medžio Idėjos https://www.youtube.com/@medzioidejos
Tel. +37067065524
Email: [email protected]
Dėl visų klausimų, prašome skambinti. -
prieš 8 mėnesius Deivido statyba (Panevėžys)
Galima 💯 -
prieš 8 mėnesius Jonas Sviglinskas (Marijampolė) -
Galima ,bet po to gaunasi grindų sudėtingesnis mazgas , dėžė komunikacijų apšiltinimui , apačia turės ventiliuotis ,reiks uždarinėti nuo gyvūnų.Finale klausimas at ką sutaupai.eiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius MB"Hukas" (Klaipėda) -
Sveiki, galime pasiūlyti sraigtinius polius, puiki alternatyva betonui, skambtelkit paskaičiuosim sąmata :)eiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius Statybu Valdymas (Kaunas)
Tikrai nieko blogo nematom -
prieš 8 mėnesius UAB "General solution" (Vilnius) -
Galima,drasiai.eiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius Mindaugas Statybos (Vilnius) -
Galima, nesukant galvos, net tų 2metrų gylio nereikia...eiti į puslapį »
-
prieš 8 mėnesius MB "Meistro Idėja" (Klaipėda) -
Žinoma, kad galima. Jei pagrindas molingas galima supaprasti procesą ir naudoti įsukamus polius. Atliekame visus darbus :)eiti į puslapį »
-
Dirbtinio Intelekto atsakymas
Statyti karkasinį namą tik ant betoninių polių be rostverko molingos žemės grunte galima, tačiau reikia atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:
1. Gruntas: Molis yra sudėtingas gruntas dėl savo plėtimosi ir susitraukimo savybių. Tai reiškia, kad bet kokie judesiai grunte gali turėti įtakos polių stabilumui.
2. Polių skaičius ir pasiskirstymas: 18 polių gali būti pakankama maždaug 50 m² namui, tačiau tai priklauso nuo polių diametro ir įrengimo gylio bei žemės laikomosios galios.
3. Rostverko nebuvimas: Rostverkas padeda paskirstyti apkrovas tarp polių ir suteikia papildomą stabilumą konstrukcijai. Jei rostverko nėra, konstrukcija tampa jautresnė grunto judesiams.
4. Architekto ir inžinieriaus rekomendacijos: Patartina konsultuotis su statybos inžinieriumi ar architektu, kurie gali pasiūlyti specifinius sprendimus, atsižvelgdami į vietos sąlygas.
5. Projektavimo normų laikymasis: Reikia įsitikinti, kad pasirinktas statybos būdas atitinka vietinius statybos normatyvus ir taisykles.
Be tinkamo planavimo, kyla pavojus pastato stabilumui, todėl rekomenduojamas kruopštus inžinerinis įvertinimas prieš pradedant statybas.* Šis atsakymas yra sugeneruotas dirbtinio intelekto įrankių pagalba ir gali turėti klaidų. Patikrinkite informacijos teisingumą prieš ja naudojantis.