Lankytojai
  • 33
    Šį mėnesį
  • 94
    Praeitą mėn.

Interneto svetainių kūrimas Vilniuje

Teikiamos paslaugos

Rekomendacijų (11)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Susitikom, aptarėm, suplanavom ir įgyvendinom. Hello apartamnet paruoštas naudojimui. Ačiū "Excellence" komandai. Rezultatu esu labai patenkintas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Sklandus ir kokybiškas bendravimas, inovatyvūs ir patogūs sprendimai, laiku ir atsakingai vykdomi įsipareigojimai leido visiškai pasitikėti Pauliumi ir jo komanda. Džiaugiuosi gautu rezultatu ir drąsiai rekomenduoju šios įmonės paslaugas!
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Esu labai dėkingas excellence komandai už puikiai atliktą darbą. Mūsų įmonė kruopščiai renkasi partnerius, o ypač kalbant apie įmonės įvaizdį formuosiančius tiekėjus. Po daugybės ieškojimų radome excellence ir neapsirikome - aukšta darbų kokybė, projektas atliktas laiku, o po kiekvieno kūrimo etapo mums buvo detaliai paaiškinama, kodėl pasirinkti vienokie ar kitokie sprendimai. Rekomenduoju tiek Paulių, tiek excellence komandą!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
"Excellence" vadovas Paulius man yra tikras atradimas. Dažnas svetainių kūrėjas išmano savo sritį, tačiau Paulius yra kantrus ir atkaklus bei, kas svarbiausia, kūrybingas. Mūsų agentūra "INK agency" kviečia Paulių, kai tik reikia pagalbos su interneto svetainių kūryba.
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį
Su Pauliumi bendravome daugiau raštine forma nei žodine, bet susikalbėjome nuo pat pirmo laiško. Man patiko jo požiūris, o jis iš karto suprato, ko aš noriu. Procesas prasidėjo ir sėkmingai pasibaigė. Rezultatu esu patenkinta. Tikrai gera matyti, kai rezultatas atitinka lūkesčius. Taip pat buvo gera jausti iš Pauliaus pusės, kad jam svarbu, ką jis daro, jam svarbi tiek idėja, tiek proceso eiga, tiek projekto užbaigimas.
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Jaunas, ambicingas savo srities profesionalas. Organizuodamas konkursą svetainės atnaujinimui iš Pauliaus sulaukiau tokio pasiūlymo, kokio ir tikėjausi. Teisinga kaina, įsigilinta į poreikius, išanalizuota rinka. Darbą Paulius atliko operatyviai ir kokybiškai. Suteikiau Pauliui daug laisvės, kad galėtų įgyvendinti savo idėjas ir rezultatu esu labai patenkintas. Į terminą ne tik, kad nepavėluota, bet darbai atlikti dar anksčiau nei buvo planuota. Esu dėkingas Pauliui už kokybišką darbą ir tikrai rekomenduoju Jūsų projektams.
Paslauga buvo atlikta:
2015 spalį
Esame prabangių viešbučių segmento dalyvis, todėl iš internetinės svetainės kūrėjų reikalavome aukščiausios kokybės, išieškoto dizaino sprendimo, premium jausmo sukūrimo. Visi šie tikslai buvo pasiekti, todėl rekomenduojame "Excellence" komandą panašių interneto projektų sukūrimui.
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Patirtis dirbant su Pauliumi paliko išties šiltą prisiminimą. Nustebino, kad jis ne tik orientuotas į klientą, kas IT specialistui šiais laikais yra retenybė, bet ir pastoviai siūlantis novatoriškas idėjas. Labai nustebino, kad Paulius atlieka darbus nedelsiant ir neatidėliodamas. Visiems patarčiau darbus susijusius su informacinėmis sistemomis patikėti Pauliui.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Nuo pat pirminio kontakto iki svetainės sukūrimo bei jo palaikymo Paulius aiškiai suprato, ko norime. Lankstus prisitaikymas prie poreikių, geriausio sprendimo pasiūlymas bei patikimas įgyvendinimas - priežastys, dėl kurių rekomenduoju "Excellence" ir patį Paulių.
Paslauga buvo atlikta:
2015 sausį
Mūsų įmonės svetainės kūrimui ieškojome komandos, kuri sugebėtų surasti paprastus, o taip pat ir efektyvius sprendimus mūsų norimam funkcionalumui. Būtent tai ir gavome dirbdami su "Excellence" komanda, kurioje dirba puikūs, patyrę ir darbui atsidavę specialistai. "Excellence" suprato mūsų vizija ir sukūrė solidžią svetainę, kuri teisingai reprezentuoja mūsų įmonę. Rekomenduoju šios įmonės paslaugas!
Paslauga buvo atlikta:
2015 vasarį
"Trading Incubator" netoleruoja vidutinės darbo kokybės, todėl internetinio puslapio kūrėjus rinkomės ilgai ir atsakingai. "Excellence" komanda įdėmiai išklausė visus reikalavimus, sugebėjo atrasti ir sukurti tai, kas pranoko mūsų lūkesčius. Šios komandos dėka turime internetinę svetainę, kuri pilnai atspindi mūsų veiklos kokybę bei standartus!
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį