1. Paslaugos.lt
 2. Klausk profesionalų
 3. Klausimas

Viskas šyla išskyrus gyvatukus. Kur galėtų būti problema?

prieš 12 dienų - Kristina Jankuvienė paskelbė kategorijoje Santechnikai, santechnikos darbai

19 atsakymų 46 peržiūros

Sveiki. Gyvename nuosavame name. Turime ir kieto kuro pečių ir dujomis kūrenamės. Tik bėda ta, kad kurenant dujomis, antrame ir pirmame aukšte nesyla gyvatukai. Viskas pajungta i vieną sistemą, tiek pirmo aukšto šildomos grindys, tiek gyvatukai ir antro aukšto radiatoriai. Gyvatukus turime du, vienas pirmame aukšte, kitas antrame. Viskas šyla išskyrus gyvatukus. Kur galėtų būti problema? Kurenant kieto kuro katilu, gyvatukai šyla.

19 atsakymų

 • prieš 9 dienas Rimvydas Šumskis , lankytojas
  Aišku. Dėkoju už painformavimą.
 • prieš 9 dienas Rimvydas Šumskis , lankytojas
  Tai pas jus gal gyvatukų vandenį atskiras siurbliukas varinėja?
  • prieš 9 dienas Kristina Jankuvienė , lankytojas
   Pas mus trys siurbliukai. Atskiras grindims, atskiras radiatoriasm ir atskiras boileriui su gyvatukais. Tai vat tas boileriui ir gyvatukams sugedo. Vanduo kadangi karštas yra, tai mes net negalvojom, kad siurbliukas sugedęs.
 • prieš 9 dienas Rimvydas Šumskis , lankytojas
  O kuris siurbliukas sugedęs?
 • prieš 9 dienas Pavelas Malachovskis (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Ant gyvatuku yra nuorintojai ? Jie yra aukščiau nei radiatoriai ar grindinis šildymas gali būti uzsiorinusi sistema .
 • prieš 10 dienų Rimvydas Šumskis , lankytojas
  Na galima dar filtrą patikrint ar neužsinešęs, bet jei būtų užsinešęs, ir sistema prastai šiltų, ir katilas dažnai junginėtųsi. O šiaip, jei viskas normaliai šyla išskyrus gyvatukus, gali tekt gyvatukų pajungimus ardyt ir žiūrėt, kas yra. Dar pamėginkit vieną gyvatuką uždarę pažiūrėt ar kitas šyla.
  • prieš 10 dienų Kristina Jankuvienė , lankytojas
   Bandėme ir tokį variantą. Filtrą irgi patikrino, nors jam dar tik pusmetis - naujas. Nieko....vienintelis loginis paaiškinimas, kad tikrai kraniukas tas sugedo apačioje gyvatuko...bet tada kodėl neveikia ir antro aukšto gyvatukas?...
 • prieš 10 dienų Rimvydas Šumskis , lankytojas
  O filtras prieš šildymo sistemos vandens patekimą į dujinį katilą ar yra?
 • prieš 10 dienų Rimvydas Šumskis , lankytojas
  Turėjau omeny ne kraniukus gyvatuko apačioje, o jų pajungimą prie šildymo sistemos. Gali būti prie kieto kuro katilo atšaka į gyvatukus. Kai ledžiate dujinį katilą ko gero uždarote kieto kuro katilą arba yra atbulinis vožtuvas, kad su dujiniu katilu nešildyti kieto kuro katilo. Tai tarp to uždaromo ventilio ar vožtuvo ir katilo gali būti gyvatukų atšaka. Nematant sunku ką pasakyt.
 • prieš 10 dienų Rimvydas Šumskis , lankytojas
  O kokią cirkuliacinio vandens temperatūrą palaikote?
  Pamėginkite išjungti šildomų grindų siurblius, gal jie nutraukia srautą. O anksčiau ar normaliai šildavo?
  • prieš 10 dienų Kristina Jankuvienė , lankytojas
   57 pečiaus dujinio šiuo metu užstatyta, grindų 30, o kambaryje su termostatais visi radiatoriai. Ankščiau šildavo gerai. Bet būdavo keista, kad įsijungus dujinį šildymą, gyvatukai šiek tiek mažiau šildavo, nei kūrenant kieto kuro katilu.
 • prieš 10 dienų Kristina Jankuvienė , lankytojas
  Vakar visur nuorino vyras. Pasirodo gyvatukai pajungti atskirai, ne su šildomom grindim. Iki gyvatuko karštas vanduo ateina, kai visus radiatorius ir grindis užsukome ir padidinome spaudimą. Bet gyvatukai vis tiek šalti. Nepraeina karštas vanduo. Yra gyvatuko apačioje kraniukas, jį galima atsukti ir užsukti, bet sukinėjant vis tiek niekas nesikeičia. Jei tai būtų užkalkėjimas ar tarpinės kažkoks strigimas ( na nenusimanau apie tai), bet keista labai.
 • prieš 10 dienų Rimvydas Šumskis (Panevėžys) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki. Gali būti, kad gyvatukai pajungti taip, kad uždarius kieto kuro katilą, nebėra cirkuliacijos ir per gyvatukus, t.y. jų padavimas ar grįžimas pajungtas tarp kieto kuro katilo ir uždaromojo ventilio.
  • prieš 10 dienų Kristina Jankuvienė , lankytojas
   Parašiau, kad gyvatukai pajungti atskirai. Pabandėme vakar užkurti ir kieto kuro katilą. Antrame aukšte gyvatukas šiek tiek pašilo ir nustojo šilti, o pirmame aukšte nesušilo visai. Nuorinti gyvatukai.
 • prieš 10 dienų keliai1962 (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Gyvatuka nuoryti, arba jei yra ant gyvatuko termo vostuvo stokas uzstriges, ir t.t. reikia vietoje ziureti.