1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Plytelių klijavimo darbų kokybė. Kaip įvertinti?

prieš 1 metus - Vytautas Galdikas paskelbė kategorijoje Vidaus apdaila, remontas

9 atsakymai 294 peržiūros

Sveiki, kaip reikia įvertini plytelių klijavimo darbų kokybę?

Užtenka, kad tik jos būtų lygiai suklijuotos? Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

9 atsakymai

 • Andrius Maratkanovas (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Kaip ir sake pries mane, lygumas kampu bei plokstumos, kliju vienodumas ir be tustumu - cia viskas tiesa. Germetikas turi but ligiai ir ne per storai uzteptas kampuose. Buna klijoja kampukus vidinius/isorinius. Jai klijavo tai turi graziai sueit kampuse. Stuksenimo budu girdisi jaigu plyteles kampuose truksta kliju, tas blogiausiai jaigu grindise, gali luzt net tesiog atsistojus. Ir dar vienas svarbus dalykas yra siuliu uzfugavimas. Siules turi but lygiai graziai uzfugotos be jokiu duobeliu at tustumu. Tada yra kokybe gera.
  Geras atsakymas
 • Edvardas (Panevėžio rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Vizualiai jos turi būti suklijuotos tiesiai ir lygiai tai galima patyti apžiūrint siūles ir susikirtimus, o plokštumos lyguma patikrinant ilga liniuote, gulščiuku ar kitu tiesiu ir lygiu daiktu kuris yra po ranka. Jai vidiniai kampai tepti silikonu siūlė turi būti vientisa ir vienodo pločio per visą ilgį. Jai akis igudusi iškarto matosi ar naudotas įrankis ar nubraukta tiesiog su pirštu ( o tai ne profesionalizmo požymis) Jai nematėte kaip meistras klijavo jas reiktu patikrinti stuksenant ar nėra paliktų tuščių ertmių, tai yra ar visur teptas vienodas, tolygus sluoksnis klijų. Tai nėra lengva nustatyti tiksliai bet plius minus ivertinti įmanoma.
  Geras atsakymas
 • Spalvos Vizija (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki,

  Plytelių klijavimo kokybės vertinimas susideda iš kelių skirtingų dalykų. Pagrindiniai veiksniai : klijavimo technologijos laikymasis, vizualinis įvertinimas, bei nelygumų tikrinimas.
  Trumpai galima paminėti keletą dalykų kiekvienam punktui:
  Kaip ir visur butinas teisingas paviršiaus paruošimas, paviršius nedulkėtas, tvirtai laikantis. Dušuose, baseinuose naudojamos izoliacinės mąstikos. Skirtingiems paviršiams naudojami tinkami klijų mišiniai. Klijų mišinio storis. Leidžiama paviršiams išdžiūti.
  Vizualinis įvertinimas atliekamas viso proceso metu, atkreipiamas dėmesys į vienodus plytelių tarpus, vidinius ir išorinius kampų supjovimus, bei plytelių tarpusavio nelygumus.
  Nelygumų tikrinimas dažniausiai reikalingas patalpose, kuriose įrengiamas vandens išbegimo trapas. Patalpose, kuriose montuosis papildomi įrengimai (baldai, vonia, stiklo sienos ir pan. ). Vietose, kur plytelės jungsis su kitais paviršiais (parketas, laiptai, langai ir pan. )
  Tokie pagrindiniai veiksmai norint įvertint klijavimo darbų kokybę.

  Spalvos vizija
  Jūsų komanda
  Geras atsakymas
 • Nerijus (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Pagrindine taisykle, meistras turi klijus uztepti netik ant sienos, bet ir ant plyteles. Kad butu garantija jog ilgai laikys. Zinoma ir plyteliu kampai turi buti ant kliju, kad nenuluzinetu netycia sutrenkus. Plyteliu kampai turi sutapti (cia dar viskas priklauso nuo plyteliu kokybes). Siaip yra daug niuansu. Geras specealistas, zino jas.
  Geras atsakymas
 • Vidaus Apdaila Vilniuje (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  plyteliu yra ivairiu,bet kiekvienai plytelei reikia gerai pasiruosti,ar tai butu mozaika,ar akmens mases ar keramines plyteles ar tai butu marmuras. pries pradedant klijuoti plyteles,butina issimatuoti ir ziureti nuo kur startuoti. jokiu budu negalima ant kliju lyginti plyteliu,nes po plytele yra oro tarpai. visgi reikia issilyginti sienas ar grindis,o po to viskas einasi kaip per sviesta
 • Artur Borm (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki.Cia ilgas pasakojimas,o kas nores,galesiu skirti laiko ir papasakoti smulkiai telefonu +37065552727Pagarbiai,Artur su didele patirtimi
 • Darius Svoba (Kaunas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Atleiskit Vytautai,nesupratau klausimo,jeigu uzsakovui grazu ,kaip isklijavo plyteles,tai viskas okei. O pati kokybe daug priklauso nuo medziagu ,kurias naudosite ir koki meistra pasirinksite,plyteles taip ir laikys.Tik nesirinkit to meistro,kuris butinai klijuoja klijus ir ant plyteles ir ant sienos,nesamone,o del oro tarpu po plytelemis,juk su sukom klijuojam...