1. Paslaugos.lt
 2. » Klausk profesionalų
 3. » Klausimas

Geriausia kosmetika mišriai/riebiai odai

prieš 1 metus - Vaiva Pum paskelbė kategorijoje Kosmetologės

5 atsakymai 133 peržiūros

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kosmetiką mišriai/riebiai odai? T zonoje oda riebi, ties skruostais labai sausa. Naudojant makiažo pagrindus dažniausiai būna taip, kad kakta blizga, o ties skruostais makiažas "suskeldėja" nuo sausumo. Ką patartumėte? Naudoju drėkinantį kremą miršiai/riebiai odai.

5 atsakymai

 • Ivita Adomaitytė (Vilnius) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Labas vakaras. Aš siūlyčiau profesionalų kabinetuose nusišveisti veido odelę,ir naudoti kremukus su rūgštele(pvz natinuel firmos),kurie regeneruotis padės odos ląstelėms ir sutvarkys odos riebalines funkcijas. Makiažo priemones naudoti labiau maitinančio tipo,ne drėkinančio. Yra geros kosmetinės pudrytės kurios lengvai maskuoja ir nekemša porų ir sutvarko veiduko odelės pleiskanojimą.
  Jei bus klausimų,mielai atsakysiu:
  Kosmetologe.ivita@gmail.com
  865067778
  :)
  Geras atsakymas
 • Edita Tamošaitienė (Klaipėda) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki, jusu atveju reiketu rinktis bemuili prausikli, kurio sudetyje nebutu muilo, kad neissaisinti odos. O del veido kremo, tai galbut jums dabar issausejo tos vietos butent nuo tokio oro, kuris siuo metu labai nenaudingas musu odai? Ar visada jausdavot ta sausuma? Kadangi dabar sausas veidas tuomet siulyciau rinktis krema du vitaminu c. Jis ne tik atstatys odos ph, bet ir neleis odai riebaluotis. Be to dar ir skaistins oda, bei bus antioksidacinis poveikis.
  Jeigu reikalinfa platesne informacija kreipkites:
  www.facebook.com/kosmetologe.Edit
  Geras atsakymas
 • Laima Saarinen (Kretingos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Sveiki. Visu pirma reikia tiksliai atlikti veido odos diagnostika, nustatyti priežastis, tokio odos stovio po to išsiaiškinti visus žingsnius jūsų odos priežiūroje pradedant nuo kasdienio valymo,tonizavimo ir t. t.
  Tik surinkus anamnezę,parinkti 2 kremus vieną T zonai ,kitą skruostams,o makiažo pagrindaą rekomenduodžiau iš mineralinės linijos.
 • Laura Ektienė (Kretingos rajonas) - Eiti į puslapį eiti į puslapį »
  Rekomenduoju Nu Skin kompanijos kosmetika,gaminama is naturaliu produktu.Ji ne tik sureguliuos riebalini sluoksni,bet nuolat naudojant stabdys senejimo procesa.Pati naudoju sia kosmetika jau 4m. ir esu labai patenkinta rezultatu. Jei domina platesne informacija,kreipkites el.pastu laura.ektiene@gmail.com
 • Asta Surplytė-Šemetienė (Klaipėda)
  Sveiki.Rekomenduoju profesionalias priemones , su kuriomis dirbu. Tokiai odai puikiai tinka BB, CC kremai