1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Renginiai, šventės
  4. Problemos, kurių išvengti padės ...

Problemos, kurių išvengti padės profesionalus vestuvių vedėjas, 2018

Paskelbta 2018-10-04

Skaičiuodami, kaip plačiai atverti piniginę pareikalaus būsimosios vestuvės, tikriausiai ne viena nuotaka mintyse pagalvoja, jog su tuo „taip“ gerokai paskubėjo, o jaunikis – jog per anksti ištraukė žiedelį iš kišenės... Aišku, nuvijus tokias mintis į šalį, pradedama sukti galvą, kaip būtų galima sutaupyti neaukojant vestuvių šventės kokybės. Klausimas, ar vestuvėms tikrai reikalingas vedėjas, tikėtina, iškyla dažnai porai.

Gal ieškoti muzikantų, galinčių prisiimti šias pareigas, o gal kreiptis pagalbos į žodžio kišenėje neieškantį draugą? Žvelgiant į rinkoje vyraujančias kainas, vestuvių vedėjo užmokestis yra mažesnis už sodybos nuomą, nusileidžia fotografo ar planuotojos uždarbiui (įkainių „žirklės“ labai plačios, susijusios su patirtimi, profesionalumu, šventės laiku ir kitais kriterijais), tačiau pastarojo indėlis į vestuvių šventės sėkmę yra neabejotinai reikšmingas.

Kokias problemas išsprendžia profesionalus vestuvių šventės vedėjas?

Svečių susikaustymas

Tikriausiai kiekvienam teko pabuvoti šventėje, kai spengiančioje tyloje teskambėjo peiliai ir šakutės ir karts nuo karto pasigirstantis šeimininkų raginimas valgyti (nors svečiais tik tai ir tedarė) ar nejuokingas anekdotas, skirtas ledų „pralaužimui“. Nejauki situacija visiems, o ypač jos šeimininkams... Profesionalus vestuvių vedėjas, miklaus liežuvio bei kalno laiko patikrintų žaidimų pagalba paskatins į šventės ritmą įsijausti visus, net ir pačius kukliausius svečius.

Renginių vedėjai
4
-10%
šiandien
100 €
136
40 rekomendacijų
7 m. patirtis

Renginių kūrėjas Evaldas Venskutonis (Lt / En / Ru)

Ieškantiems išskirtinumo, subtilumo, taktiškų linksmybių ir DAAAUG teisingos energijos! Bet, jei norite kažko visai išskirtinio - turime unikalią vakaro programą JIS IR JI SHOW

Evaldas Venskutonis
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-20%
šiandien
100 €
34
30 rekomendacijų
7 m. patirtis

Renginių vedėjas (Tv aktorius) // Lt / En

TV serialo „Rezidentai“ priėmimo skyriaus vedėjas praves ir Jūsų renginį! Aukščiausios šventės kokybės už protingą kainą garantas! Paskubėkite rezervuotis savo renginio datą, jei ji dar laisva!

Justinas Daugėla
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
šiandien
800 €
61
85 rekomendacijos
10 m. patirtis

Renginių vedėjas Ignas Šeputis tuzai. Lt

SVEIKINAME ! RADOTE SAVO ŠVENTĖS VEDĖJUS!

Ignas Šeputis ( tuzai.lt )
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
vakar
500 €
59
12 rekomendacijų
5 m. patirtis

Renginių vedėjas Audrius komandoje su Dj (Lt- En- No)

Energijos ir geros nuotaikos bomba Jūsų šventei. profesionalus ir energija spinduliuojantis renginių vedėjas. Komandoje dirbame kartu su dj, siūlome savo paslaugas kartu su garso ir šviesų įranga.

Audrius Pupininkas
Kaunas, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
šiandien
500 €
37
102 rekomendacijos
11 m. patirtis

Renginių vedėja ir koordinatorė Edita

Kaip apibūdintumėte savo svajonių šventę? Skoninga, šiuolaikiška, sklandi, rafinuota, linksma, energinga, NEPAMIRŠTAMA (...) ? Jei Jūsų vizija panaši - mes radome vieni kitus! Bendraukime! :)

Edita Zėčiūtė
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
šiandien
200 €
42
33 rekomendacijos
6 m. patirtis

Renginių vedėjai su gyva styginių muzika Duoviola

Sveiki! Esame renginių vedėjai ir prof. muzikantai Duoviola. Jeigu ieškote vedėjų savo šventei su šiuolaikiška, muzikalia, elegantiška ir nuoširdžia programa, mūsų duetas jūsų paslaugoms!

Laimis Krunglevičius
Kaunas, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Svečių supažindinimas

Vestuvės – viena iš tų progų, kai į vieną patalpą susirenka daugybė žmonių, dalis kurių vienas kitą mato pirmą kartą gyvenime. Patyręs vestuvių vedėjas padės išvengti situacijos, kai kiekviena jaunųjų pusė bendrauja kas sau uždarame ratelyje. Ledus pralaužiančių žaidimų bei kitų gudrybių dėka, vakarui dar neįpusėjus, jaunųjų tėvai keisis poromis šokių aikštelėje, bičiuliai iš skirtingų stovyklų – mėtysis draugiškais juokeliais, o, nuaidėjus vidurnakčio fejerverkui, niekas nebepaisys susodinimo tvarkos - juk visi vienas kitą jau gerai pažinos!

Svečių kalbos barjeras

Šiuolaikiniame globaliame pasaulyje santuokos tarp skirtingų tautų atstovų tampa kone kasdienybe. Kalbos barjeras – papildoma problema, su kuria susiduria vestuves planuojantys jaunavedžiai. Išeitis – vestuvių vedėjas, mokantis abi kalbas, išmanantis abiejų pusių tradicijas ir gebantis šias apjungti šventės metu. Kas žino, galbūt sėkmingai praėjęs vestuvių vakaras neliks tik maloniu prisiminimu, o padės tvirtą pagrindą puoselėjant draugiškus giminių (tuo pačiu metu – ir skirtingų tautų) santykius.

Svečių suvaldymas ir šventės „vairo“ perėmimas į patyrusias rankas

Tikriausiai yra tekę girdėti ne vieną tragikomišką istoriją, kai, įkaušęs dėdė, kas 5 minutes bandė išsireikalauti žodžio ir pasakyti tostą, nors liežuvis ir pynėsi, o vyno padauginusi teta sudaužė kelias taures. O kur dar pasakojimai apie giminičių tarpusavio nesutarimus, besibaigiančius muštynėmis ar beviltišką nuotakos bandymą išprašyti išgėrusius svečius ir taip užbaigti šventę, pakrypusią ne taip, kaip buvo planuota. Atsakomybę už šių kritinių situacijų valdymą prisiima vedėjas: tiksliau įsipareigoja, jog tokių nesusipratimų šventės metu apskritai nebūtų. Profesionalaus vedėjo galvoje yra aibės žaidimų ir kitų veiklų, įtraukiančių svečius ir tiesiog nepaliekančių laiko nuolat kilnoti taurelės. Jei ir atsiranda šiek tiek padauginusių, vedėjas randa su jais kalbą ir pasirūpina, jog šie neaptemdytų šventės.

Jei svečiai neprisimena, ką gėrė ar valgė, bet gali papasakoti, kokie šaunūs jaunosios draugai ir linksmuolis jaunikio tėvas bei pasiguosti, jog nuo šokių skauda kojas, vadinasi, šventė pavyko! Aišku, su profesionalaus vestuvių vedėjo pagalba, be kurio savo šventės tikriausiai jau nebeįsivaizduojate.

Geriausio vestuvių šventės vedėjo, kuris suprastų jūsų šventės koncepciją bei atitiktų kitus jūsų keliamus reikalavimus, ieškokite Paslaugos.lt portale. Daugybė šventės vedėjų, su rekomendacijomis ir išsamia informacija skelbiasi Paslaugos.lt todėl čia itin paprasta užmegzti kontaktą, susipažinti, įvertinti ir, galiausiai, pasirinkti savo vestuvių vedėją.