1. Paslaugos.lt
  2. Edmundas Pučkorius

Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai

UAB Sigvi Lengvųjų automobilių 24/7 bekontaktė nuoma - nuo 9€/parai
Lengvųjų automobilių 24/7 bekontaktė nuoma - nuo 9€/parai
Vilnius

Sumokėjau už sugedusį automobilį. Išnuomojau automobilį iš esmės 3 dienoms (penktadieniui - sekmadieniui). Kelionė Vilnius - Rokiškis ir atgal. Nepasirinkau pagalbos kelyje ar Kasko draudimo varianto. Vairuoju atsargiai, tam tikras rizikas prisiimu dėl savęs. Išvažiavus penktadienį ryte, ties Kavarsko miesteliu automobilis užgeso ir nebeužsikūrė... Tralas iki Vilniaus pakaitinio automobilio apie 200 EUR. Kadangi neturiu pagalbos kelyje ar Kasko - teko pačiam susimokėti už tralą iki Anykščių autoserviso - kas yra sąžininga. Automobilis servise buvo penktadienį perpiet, todėl mažame miestelyje, deja, jie niekuo negalėjo pagelbėti. Tik pirmadienį. Grįžau į Vilnių pirmadienį, prieš tai savarankiškai turėdamas susiorganizuoti kelionę iki Rokiškio ir atgal iki Anykščių. "Smagumas tame", kad turėjau už techniškai netvarkigą - nevažiuojantį automobilį susimokėti ne tik nuomos kainą, bet ir papildomai už pirmadienį, kol automobilis buvo tikrinamas Anykščiuose. Nekvestionuoju pagalbos kelyje nebuvimo, tralų apmokėjimo ir t.t. Tačiau niekaip negaliu suprasti, kodėl turi mokėti už paslaugą, kuri netvarkinga - nesuteikta ne dėl mano kaltės, o dėl tiekėjo. Ar kurnors buvo mano kaltės, dėl to, kad automobilis tiesiog neveikė - ne! Bet nesvarbu - susimokėk. :))))  Čia taspat kas nuomotis viešbutį, atvykus suprasti, kad viešbučio kambaryje nėra lovų, tačiau vistiek turi susimokėti už viešbučio kambarį ir dar papildomai vieną dieną, kol teiksis pastatyti. Iš verslo pusės - moraliai klasikinio "lietuviško" verslo mentaliteto. Mažoje Lietuvoje - reputacija visgi labai svarbu. REZIUME Praleidau pora svarbių susitikimų, iššvaisčiau pusę darbo dienos pirmadienį ir už viską turėjau susimokėti. Neetiškas verslas. Venkite visomis išgalėmis, nebent žinoma nėra kito pasirinkimo. O kolkas, aš nebesinaudosiu ir visiems rekomenduosiu nebesinaudoti ir bendrai - neturėti ryšio, nes kaip sako: "kaip darai mažus dalykus, taip darai ir didelius".  **Būtų galima konsultuotis su vartotojų teisėmis? Galima - tačiau gal tegul pasilieka tuos keliasdešimt eurų. Ne tiek svarbūs - kaina už pamokas. Dalinuosi patirtimi, nes tiesiog nemėgstu "archaiško" verslo puvėsiais atsiduodančių verslų. ***BONUS ĮŽVALGOS: Jei kelionė 1-5 dienos iki maždaug 500 km, rekomenduoju rinktis CItyBee, jeigu turi specialių pasiūlymų / paketų. Automobiliai apdrausti, nauji, nėra valymo mokesčių, gali palikti bet kur. Jei kelionė ilgesnio atstumo ar kelionė į Europą - siūlau pasižvalgyti pasiūlymų per Dalinuosi.lt. Šią vasarą keliavome po Europą ir rinkomės nuomos variantų - Sigvi buvo tiesiog nekonkurencingi kaina ir salygomis. Netingėkite - paieškokite. Sigvi rinkitės tuo atveju, jei nėra kitos išeities ir tik su Kasko paketu (kas automatiškai daro kainas nekonkurencingomis). 

Paslauga buvo atlikta: 2025 rugsėjį
Kokybė
Kaina
Bendravimas
Terminai