Simonas Ignatavičius
Jungėsi prieš 5 mėnesius
Registravosi prieš 7 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai nerekomenduoju šios įmonės paslaugų. Automobilis rezervuotu laiku stovėjo ne nurodytoje vietoje, o kitame miesto gale. Paskambinus, buvo iškviestas taksi ir buvome nugabenti iki automobilio. Atsisėdus į automobilį, jis neužsivedė ir ant ekrano buvo metamos įvairios klaidos. Paskambinus, buvo pranešta, kad už 15 min atvyks technikas. Technikui atvykus po 20 min, jis tiesiog išsitraukė „krokodilus“ ir užkūrė mašiną. Paklausus, ar nebus taip, kad vėliau automobilis vėl neužsives, technikas patikino, kad viskas tikrai bus gerai. Technikas tuomet išvažiavo. Už minutės bandėme pajudėti su automobiliu ir pavažiavus apie metrą pasigirdo baisus metalo garsas. Išlipus iš mašinos pasimatė, kad priekyje mašinos guli nukritusi kažkokia metalinė dalis. Dar kartą susisiekėme su Sigvi. Po kokių 5 min laukimo jie pakėlė. Pradžioj pasakė, kad mes „turbūt kažką pervažiavome“ ir pranešė, kad vėl atvažiuos technikas. Buvo praėję apie 10 min nuo mašinos užsikūrimo, išjungiau variklį ir laukiau techniko. Po kokių 15 min jis vėl atvyko ir pasakė, kad čia bus iškritusi kažkokia spyruoklė. Tuomet pabandė užvesti mašiną, ir ji vėl neužsivedė. Buvo praėję virš pusantros valandos nuo to laiko, kai mes jau turėjome naudotis automobiliu, o vis dar stovėjome kitame miesto gale prie sugedusio ir neužsivedančio automobilio. Teko atšaukti dienos planus. Buvo aišku, kad nebenorime naudotis šios įmonės automobiliais ir paprašėme, kad mums būtų iškviestas taksi ir būtume nuvežti atgal į tą vietą, iš kurios ir turėjome atsiimti ir grąžinti automobilį, kadangi dėl įmonės kaltės buvome visai kitame miesto gale, sugaišę dvi valandas. Įmonės darbuotoja, bendraudama labai nemandagiai ir pasityčiojančiu tonu pranešė, jog „Sigvi taksi tik į priekį, o ne atgal“. Nepaisant to, kad dėl įmonės kaltės buvo iššvaistytas mūsų laikas, kompanija nesugebėjo geranoriškai mus nugabenti atgal iki vietos, iš kurios ir turėjome atsiimti ir grąžinti automobilį. Dar darbuotoja pašaipiai pranešė, kad yra visiškai normalu, kad mašina, prastovėjusi kelias dienas lauke, neužsikuria. Tas faktas, kad jinai stovėjo visiškai ne toje vietoje, kurioje turėjo, ir jeigu ją darbuotojas būtų bandęs atgabenti į sutartą vietą ir pastebėjęs gedimą, šiai darbuotojai nebuvo akivaizdus. Per visą šią istoriją aptarnaujantys darbuotojai nei karto neatsiprašė už patirtus nepatogumus ir bendravo labai atsainiai ir vietomis pašaipiai. Seniai teko naudotis tokiomis prastomis paslaugomis ir susidurti su tokiu nemandagiu aptarnavimu.