1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Kiti
  4. 4 patarimai kaip išsirinkti tinkamą ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

4 patarimai kaip išsirinkti tinkamą paslaugų teikėją

Paskelbta 2020-12-22

Ne visada yra lengva pasirinkti tinkamą paslaugų teikėją. Atlikę kelis paprastus veiksmus, galite ženkliai palengvinti pasirinkimą. Pateikiame 4 patarimus, į ką ypatingai svarbu atkreipti dėmesį, renkantis paslaugų teikėją.

Kaip išsirinkti paslaugų teikėją

1. Gaukite pasiūlymus iš kelių paslaugų teikėjų

Visada rekomenduojame gauti pasiūlymus bent iš trijų - keturių paslaugų teikėjų. Tai leidžia geriau apžvelgti galimybes ir palengvina pasiūlymų palyginimą. Siųsdami užklausą, kuo plačiau ir išsamiau aprašykite norimą paslaugą, jeigu turite prikabinkite brėžinius, projektus ar nuotraukas. Matome, jog išsamiai aprašytos užklausos sulaukia daug daugiau pasiūlymų, nei tos, kurios trumpos.

2. Peržiūrėkite paslaugų teikėjų puslapius

Atidžiai tikrinkite paslaugų teikėjus. Gavus pasiūlymą, visada patikrinkite paslaugų teikėjo puslapį, ankstesnius darbus, įsitikinkite, jog paslaugų teikėjas turi profesinių žinių, kompetencijos, skaitykite ankstesnių klientų įvertinimus. Ypač atkreipkite dėmesį į darbų pavyzdžius, kurie panašūs į tai, ką paslaugų teikėjas turi atlikti jums.

3. Visada pasirašykite sutartį

Visada pasirašykite sutartį su paslaugų teikėju - nesvarbu, ar tai didelis, ar mažas darbas. Nerekomenduojame samdyti paslaugų teikėjo, kuris nenori pasirašyti sutarties ir pateikti sąskaitos už atliktus darbus.

Paslaugos.lt yra paruošusi sutartį, kurią rasite čia - https://paslaugos.lt/blogas/kaip-sudaryti-paslaugu-sutarti

4. Niekada nemokėkite iš anksto

Nemokėkite iš anksto ir neduokite užstato. Galite mokėti darbų eigoje, bet niekada nemokėkite visko, kol nematysite, jog darbas atliekamas tinkamai. Iš anksto nemokėkite už visą projektą.