1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Kiti
  4. 14 dalykų, kuriuos galite padaryti ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

14 dalykų, kuriuos galite padaryti neišėję iš namų

Paskelbta 2020-03-30
14 dalykų, kuriuos galite padaryti neišėję iš namų
Svetainių Dirbtuvė iliustracija

Norite išlikti produktyvus ir pozityvus būdamas namuose? Tai lengviau, nei galite pamanyti. Pateikiame 14 dalykų, kuriuos galite padaryti, neišeidami iš namų.

Išlikite aktyvūs ir pozityvūs

Esant namuose, laikytis sporto rutinos atrodo sunku, ypač, kai sofa ir televizorius nuolatos yra šalia. Paruošėme 4 būdus, kaip išlikti sportiškam ir jaustis pozityviai, kol esate namuose.

1. Jogos pamokos

Ilgitės jogos užsiėmimų? Nuotolinės jogos pamokos yra puikus sprendimas! Išsirinkite tinkamą jogos instruktorių ir išmokite naujų bei įkvepiančių jogos pozų.

2. Konsultacijos

Psichinė sveikata yra tokio pat svarbumo, kaip ir fizinė sveikata. Užsirašykite nuotoliniam konsultavimui. Drąsiai rūpinkitės savo sveikata ir džiaukitės gera savijauta!

3. Asmeninės treniruotės

Sportuokite su asmeniniu treneriu nuotoliniu būdu. Net ir būdami namuose gausite patarimų, kaip pasiekti geriausių rezultatų.

4. Dietologas

Ieškote idėjų, kaip susikurti maistingus patiekalus namuose? Susikurkite skanų ir maistingą patiekalų planą, nuotoliniu būdu su dietologu.

Dietologas
Iliustratorės Rugilės Jonaitytės iliustracija. Žiūrėti iliustratorės puslapį >

Mokykitės namuose

Turime puikias nuotolinio mokymosi galimybes. Išmokite groti nauju instrumentu, naujos kalbos arba, kol mokyklos uždarytos, išlaikykite vaikus užimtus ir padėkite mokytis virtualiai su korepetitoriumi. Paslaugos.lt yra puikių mokymosi paslaugų, kurios padės mokytis namuose.

5. Gitaros pamokos

Turite gitarą, kuria seniai norėjote išmokti groti? Dabar yra pats geriausias laikas! Užsisakykite gitaros pamokas nuotoliniu būdu ir atraskite savo muzikinius talentus būdami namuose.

6. Fortepijono pamokos

Prisijaukinkite dar vieną muzikos instrumentą – fortepijoną. Mokykitės internetu ir grokite mėgstamiausias melodijas.

7. Kalbos, kurias galite išmokti internetu:

Norite išmokti daugiau kalbų? Peržiūrėkite puslapį, kuriame rasite visas kalbas, kurias siūlo Paslaugos.lt paslaugų teikėjai – ČIA

Kalbos, kurias galite išmokti internetu
Jurgitos šaržai

8. Matematikos pamokos

Nuo pagalbos sprendžiant uždavinius iki ruošimo egzaminams, matematikos korepetitorius padės pasiekti ilgalaikių ir tvarių mokymosi rezultatų.

9. Biologijos pamokos

Atsižvelgus į jūsų poreikius, būsite aprūpinti kokybiškais konspektais ir užduotimis nuotoliniu būdu.

10. Chemijos pamokos

Chemijos korepetitorius gali padėti išspręsti sudėtingas lygtis bei padėti suprasti kurso medžiagą. Svarbiausia – noras siekti gerų rezultatų. Viskas ko reikia, tik geras mikrofonas ir interneto ryšys.

Sklandaus verslo paslaugos

Visi nori, jog verslas vyktų sklandžiai, ypač kai dirbama iš namų. Gaukite patarimų – nuo socialinių tinklų strategijų iki finansų tvarkymo.

11. Socialinių tinklų komunikacija

Nesunku sukurti efektyvią įmonės socialinių tinklų strategiją, kai nuotoliniu būdu darbą atlieka komunikacijos specialistas. Specialistas gali padėti pasiekti naujus ir išlaikyti jau esamus klientus.

Socialinių tinklų komunikacija
Svetainių Dirbtuvė iliustracija

12. Buhalterinės apskaitos paslaugos

Gaukite konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais ir būkite tikri, kad įmonės buhalterinė apskaita tvarkoma profesionaliai.

13. Interneto svetainių dizainas

Šiuo metu internetinės paslaugos yra ypatingai paklausios, todėl tinkamas laikas pasvarstyti apie naują dizainą. Svetainių dizaineris gali padėti jums pabrėžti įmonės privalumus.

14. Logotipo dizainas

Logotipu galite parodyti, jog jūsų verslas išsiskiria iš minios. Atnaujinkite logotipą, pasitelkdami dizainerio kūrybinę patirtį, neišeidami iš namų.

Pasirinkite specialistą nuotoliniu būdu bet kuriai sričiai. Paslaugos.lt komanda jums padės surasti, tai, ko ieškote. Rašykite - ČIA ir mes jums padėsime.