Vidaus apdailos darbai Vilkaviškio rajone
Klientų rekomendacijos
Durys,tureklai,metalines konstrukcijos,pertvaros,laiptai,reklamos gaminiai viskas is metalo..stiklo durys tai pat gaminame metalinius baldus ,lentynas,ir kitus gaminius pagal individualius uzsakymus..
Sveiki atvykę į mano profilį! Esu Edgaras,man 34 metai.Turiu sukaupęs didelę patirtį laiptų sferoje-6 metus dirbau įmonėje su betoniniais laiptais,vėliau perėjau dirbti ant saves.
Kokybiškas sienų ir lubų glaistymas bei dažymas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Dirbame kokybiškai, greitai ir be streso. Ilgametė patirtis, profesionalūs įrankiai tai garantuotas rezultatas.
Patiko, kad apdailai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos – daniškas „Beck & Jørgensen“ gruntas („Kombi 5“) ir visiškai matiniai, tačiau labai atsparūs, plaunami premium sienų dažai („Superfinish“). Paviršių išgavimas purškiant – idealus, be jokių volelio žymių, o visi smulkūs elementai (profiliai, difuzoriai) suvesti labai tvarkingai ir preciziškai.
Norisi išskirti įmonės vadovą – itin bendraujantis, sukalbamas, lanksčiai ieškantis sprendimų, aiškiai išskaidė ir iš anksto parodė, iš ko susideda visa darbų sąmata, patarė iškilus klausimams. Didelis pliusas už profesionalų požiūrį: baigę darbus informavo, kad įsirengus baldus galėsime kreiptis antram pašpakliavimui/padažymui, jei kas nors susigadins.
Darbai atlikti laiku. Nors bendras biudžetas pasirodė link didesnės pusės, tačiau objektyviai įvertinus didelę šlaitinio stogo kvadratūrą, papildomų montavimo procesų skaičių ir medžiagų klasę – kaina yra visiškai adekvati bei atitinka galutinį rezultatą. Vienintelis smulkus minusas – vėliau pastebėti minimalūs užpurškimai ant tamsių lauko terasos langų rėmų, pačių langų ir namo išorės detalių (reikėtų labiau pasaugoti), taip pat, reikia pasaugoti kondicionierių vamzdžius ir dažant nelankstyti. Visgi, bendras vaizdas puikus, įmonę tikrai rekomenduoju!
Vidaus apdaila, mechanizuoti glaistymo, dažymo darbai. Dirbame su aukštos kokybės medžiagomis. Galime Jums pasiūlyti konkurencingas kainas. Išrašome sąskaitas.
Didelė padėką meistrui už viską!
Rekomenduoju visiems!!!