Kristina Ratkevičienė
Jungėsi prieš 9 mėnesius
Registravosi prieš 10 mėnesių
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
09.02 d. Atvyko elektrikas Nerijus. Įsivertino situacjiją, apsižiūrėjo ko trūksta, pasakė, kad atvyks 09.04 d. Už pusvalandį pasakė, kad paimtų 30 €, bet paims 50 €, nes atvyks po dviejų dienų ir tai bus kaip avansas. 09.04 d. Melavo dėl sutarto atvykimo laiko. Po 1.5 val. pradėjus ieškoti, pasakė, kad gal atvyks po pusvalandžio, gal po 1.5 val., kad turi svarbesnių reikalų. Specialistas gavęs pinigus, galiausiai neatvyko, nes taip ir nesutarėme dėl laiko. Paklausus kaip dėl sumokėtų pinigų už neatliktus darbus, elektriks pareiškė, kad 09.02 d. Prasikniso dvi valandas, kad jokių pinigų negrąžins. Kai vaizdo kamerų įrašai rodo jo atvykimą ir "sugaišimą" pusvalandį. Nerekomenduoju, nepatikima įmonė.