Monika Budvytienė
Jungėsi prieš 10 mėnesių
Registravosi prieš 10 mėnesių
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nuostabi gidė! 2.5 val. ekskursija po Kauno Senamiestį ir Naujamiestį neprailgo visiškai! Norėjosi dar daugiau laiko praleisti kartu! Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2025
liepą