Paulius B
Jungėsi prieš 11 mėnesių
Registravosi prieš 11 mėnesių
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Sutarėme dėl namo fasado dažymo darbų. Buvo pervestas avansas, maloniai bendravo, atvykę į vietą sakė kad gali dažyti, tačiau galų gale informavo, kad darbų neatliks, nes reikia fasadą paruošti. Ruošimo darbų daryti neapsiėmė argumentuodami, kad nėra laiko. Į kalbas dėl avanso grąžinimo nesileidžia, į el.laiškus neatsako, telefono nekelia. Suma nėra didelė, bet toks požiūris daug ką pasako apie žmogiškumą ir paprasčiausią garbingumą. Gerai tik tiek, kad neapgavo visiškai ir nepradėjo dažyti nenugruntavę ir neparuošę paviršiaus... Paslaugos.lt administracija informuota, įrodymai pagrindžiantys, kad situaciją tikrai buvo yra pateikti.