Mantas _
Jungėsi prieš 2 metus
Registravosi prieš 8 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Pas Odetą lankiausi ne dėl konkrečios problemos, tiesiog norėjau pakalbėti su žmogumi, kuris šiek tiek užpildytų įtrukimus psichologineje savijautoje. Odeta išpildė visus mano lukesčius: šiltas, linskmas, lengvas bendravimas, kitoks savęs pažinimas. Praėjus kuriam laikui po konsultacijos, nebudavo sunkumo, nuotaikos kaitos, kaip dažniausiai įvyksta po įprastinių psichologo seansų. Siūlyčiau Odeta tiems, kurie nori ne kapstytis savo pasamonės ir praeities voratikliuose, o džiaugtis šia diena ir mokytis sutikti rytojų laimingesni.
Paslauga buvo atlikta:
2023
gruodį